Moram nekom da se izjadam :((

  1. Отпратио сам Бурзума. Јад, беда и туга.

  2. Citam juce njegove definicije.
    Jebote koliko je to kvalitetan autor.

  3. Имам страшне болове....

  4. Енд твелв поинц гоуз ту ЈеБач.

  5. Prehlađena sam, golica me leva nozdrva a ne mogu da kinem. Već 2 sata me to zajebava. :(

  6. Pokušala i ništa.

  7. Onda pređi na ono belo.

  8. Pokušala i dalje me zajebava. :(
    Grujane, pa na koga ti ja ličim? Na narkomana? Nemere to tako.

  9. I kako se osecas kad si smrknula biber?

  10. Kao neko kome treba inhalator.

  11. Ja sam hteo da umrem. Secam se, bio sam klinac, 8-9 godina, znaci pre 3 godine. Video ja u crtacu da kad udahnu biber pocnu da kijaju. I ja uzo da probam. Umalo nisam rikno. Nema jebenijeg osecaja...
    Izvini sto sam te zajebo.

  12. Nisi me zajeb'o. Nisam ni šmrknula, nego sam htela da vidim šta ćete mi još predlagati pa da se smejem. :)

  13. Ja ne znam resenje za taj problem. Probaj da gledas direktno u sunce. A sad je noc, jebiga. Cekaj jutro.

  14. Grujane, pa na koga ti ja ličim? Na narkomana? Nemere to tako.

    Mislio sam na so... tu je odma pored.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.