Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja mislio ti mislis na brasno.

  2. Ja mislio ti mislis na brasno.

    Da sam mislio na brašno stavio bi smajli.

  3. Pokušaću s peršunom, on je odma' tu pored bosiljka.

  4. Nemoj peršun, od njega raste praziluk iz pedu. Za sve vrste disajnih poremećaja preporučujem inhaliranje crnijem lukom, čuda radi na deci al možda se zajebe pa odradi i tebe ako bude proveravao samo visinu.

  5. Ma našla sam koprivu, sag ću njome da se inhaliram

  6. eee KOPRIVA ... to je prava stvar

  7. Набацио сам румунски тен. :(

  8. Радјард Куплунг
    Набацио сам румунски тен. :(

    Pa što kukaš, bedo, nije to loše, samo pazi da se ne vide bele površine. Bolje da si se pohvalio, spopale bi te Vukajlijašice samo tako.

  9. Nabaci jos rumunske brkove.

  10. Све се бојим да ће ме по улици стартовати да им бетонирам плочу мислећи да сам, не дај боже, некакав грађевинац.
    Месечка, да ли жене стварно имају симпатије према румунским обележјима попут овог? Да знам да л да набацујем и румунске бркове.

  11. Месечка, да ли жене стварно имају симпатије према румунским обележјима попут овог? Да знам да л да набацујем и румунске бркове.

    Hahahah, rekoh ti, sve dok se ne vide bele površine, misliće da si neki frajer i to, da si bio na moru i sunčao se, ima da padaju na tebe samo tako. Sledeći put skini i majicu, čisto da skroz pocrniš, pa se nećeš moći rešiti devojaka. :)

  12. Смршах 4 кг од нервирања највјеројатније.

  13. Ja sam se ugojio ko svinja od istoga...mora biti da se kaloričnije nerviram od tebe. :-)

  14. А може бити и да се не нервираш око хлупости, као ја. :))

  15. Niko se ne nervira nikada oko neke pametne stvari, uvek su gluposti u pitanju.

  16. Хоћеш да кажеш да не треба да се нервирамо? :)

  17. Nisam više ktitor i glupe reklame mi trepću sa svih strana, oslepeću na kraju, ja ovo neću izdržati. Kajzene, zašto nam to radiš, decxko?!

  18. скини адблок, јебеш ктитора

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.