Moram nekom da se izjadam :((

  1. Zato ja idem u vece po sistemu "ključ u ruke pa u bravu". Al stvarno, bez zajebancije, sam si kriv čoveče.

  2. Izgorio sam danas, leđa mi ko u raka. Svrbi da ne poveruješ.

  3. Gotovo, umro je hrčak, nakon celog dana patnje.
    http://www.dodaj.rs/f/E/sV/3I6OO1D2/543204325071731893512952.jpg
    A jeste bio do jaja ljubimac...

  4. сутра ме јебите ако упалим ово говно
    оће говна да обарају, скупило се цело полугође за понедељак
    развалићу се од кругова и вектора сутра
    џело, јебига
    умреће и мој кер за коју, има 9 година а много је до јаја
    ал шта ћеш

  5. A jebemti desetogodišnjicu mature...ja se nadao da će neka otrovana riba iz srednje da mi priđe i kaže nešto u fazonu- e, ložila sam se na tebe u srednjoj školi oduvek, al nisam imala muda da ti priđem, vodi me sad u auto odma i jebi me - trip, al kurac..dobih samo par frend rikvesta na jebenom FB...
    dobro, razmenismo i par brojeva, al, pffffff.

  6. Вероватно бих и ја слично прошао на петогодишњици, као што један мој школски рече " Поудавала се багра, па трипује нешто". :)

    Елем, сјебао сам руку на баскету тако што сам испод коша набо лика у јагодичну кост на фаци, а њему ништа. Тек сутра ћу осетити бол...

  7. "Е, мој Ван Гог".

    Heheheheeee! :))

  8. Nema šanse da nađem neku pjesmu od Princa koju sam slušala prije 5 godina, možda i više. Nijedne riječi se ne sjećam, samo znam da je vesela pjesma bila. Slušam njegove pjesme na youtube i nijedna mi ne zvuči poznato. Tako bih voljela da je nađem. A i ona vala, koliko pjesama ima....

  9. Nije, ali hvala. :)
    Ma 90 posto sam sigurna da je Princ, no ko zna... možda sam pobrkala nešto.

  10. Vesnam, evo ti članak da ti olakša pretragu. :)
    http://en.wikipedia.org/wiki/Prince_(musician)

  11. Hvala Vučice, ovo sam već pokušavala. Ima čovjek 30 albuma, ko će sve te pjesme odslušati. :) neka, nadam se da ću neđe slučajno čuti pjesmu.

  12. Danas mi je sahranjen ujak.

  13. Moje saucesce, brate.

  14. saucesce, brate.
    jbg, sacam teo da napisem nesto da iskukam, al sam se smorio

  15. Danas mi je sahranjen ujak.

    О'шло све у курац овде. Елем, грицкао сам чачкалицу пре пар минута и мислим да ми се мали, малецни комад забо негде у грлу, повратио пар пута и све то, међутим чини ми се да осећам нешто тамо, можда ме пецка грло јер сам испалио пешес цигара за сат времена али опет. Шта ми може бити? Може ли се инфицирати то или нешто? Ако заспим, хоћу ли се угушити и тако то?

  16. Биће добра сахрана, млад човек.

  17. Биће добра сахрана, млад човек.

    Бани на спровод пацовчино, знаш каквих сам цава са факса имао, брука. Да омастиш брчину.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.