Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ne zaradi, u mom selu za zidanje max 25 evra dnevnica i to ako zajebeš gastosa. Znam, radim preko leta.

  2. u ns je dnevnica za pomocnog radnika 2000,za majstora zavisi od toga koliko je dobar.moze da uzme 7500 za 2 dana.neka bude i 6500,nije ni bitno.poenta je da dobijes 2-3 sljakerske dnevnice.

  3. ovde je evro sat za šljakera, max 3 evra sat majstora, najbolje ako radiš stiropor ili pločice

  4. Јес мајку му. Стиропор најбоље. Радио један стиропор па сад посто прецедник.

  5. Kažem ti ja, iskustvo je čudo :)

  6. Брускиш, како те ја готивим. :) Обећавам да кад Војвода узме власт тебе нећемо да хапсимо. Објаснићу им да си кул и да су ти напредњаци метнули путем влашке магије менструацију у кафу кад си дошао на први састанак :))))

  7. ljudi koji su kaldrme postavljali imali i 350 po satu.0d 07-17 radno vreme.al ono je pakao.

  8. To je jedina stranka u kojoj nisam bio - svi mi ortaci Radikali, pola familije glasalo za SRS deset godina, da sam bio u radikalnoj ne bi nikad ni prelazio u SNS :)

  9. Ћути. Нисам ни ја. Једино сам званично члан СПО-а био. До 2003.

  10. svi su oni kumovi.

  11. pazi, nisam ni tamo bio, ja sam mislio da su se oni raspali još 1998-e...

  12. Сви сем Тачића.

  13. Тачића

    Kako sam se sad ismejao nemaš pojma :)

  14. Не сери сад. Па ја чак мислим да сам овде покупио то. На неком од постера, неки фотошоп Ивица и Хашим спојени у Тачића. Како ти то ниси видо а ја јесам, а дођем сваке преступне године?

  15. Pa nisam, ja postere gledam jednom u tri nedelje, a i onda samo prve tri strane ili pobrišem one koji su u minusu. Ne pratiš pa ne znaš da to nije moj sektor :)

  16. Објаснићу им да си кул и да су ти напредњаци метнули путем влашке магије менструацију у кафу кад си дошао на први састанак :))))

    Ја само да ти кажем да и мене узмеш у обзир код Војводе. Проглашен сам за Шешља међ' напредњацима, јер сам указивао на стране плаћенике... овај прелетаче. Лолололо

  17. Оћу и тебе. Не зато што те волим, него зато што си генерација :)

  18. Роберто, никако у Велингтон, дува разлама, ни у Крајатчрчрч (само ти се казује). Јужно острво прељепо. Гудлак. Поз чевуа :)

  19. Миле Бубрег
    Роберто, никако у Велингтон, дува разлама, ни у Крајатчрчрч (само ти се казује). Јужно острво прељепо. Гудлак. Поз чевуа :)

    Hvala, imaću to u vidu, mada ja nešto gađam na "ouklend si ti?"

  20. А јок, ја сам кенгурија, то ти следује после 4 куке на НЗ, неизбежно :)

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.