Moram nekom da se izjadam :((

  1. A baš se radovao sendviču kao jedinoj dobroj stvari tog dana.

    Pričao mi ortak, kajakaš, kako je sanjao koka kolu i ratluk na treningu i kada je ušao u stan, zatekao cimera kako degustira pomenuto.

  2. Sjebo sam koleno jebeno. Tako što sam hodao. I pao odjednom. Nešto čudno se desilo u kolenu mome, verovatno se ukrstili neki ligamenti. Boli me puno i tužan sam.

  3. https://www.youtube.com/watch?v=FzDl63kAdfE

    zamisli da ide ovaj zvuk muzike, a pevaš to što si ti napisao

    booooli me puno i tužaaan sam
    ma sjeboooo koleno jebenoooo
    tako što sam hodao
    i pao odjednom

  4. Ne tuguj, otpašće to samo.

  5. Tvoj drug je potencijalna mica?

  6. Tvoj drug je potencijalna daun mica.

  7. Je l' to dobro ili loše? :/

  8. Sve zavisi. Za koga dobro ili lose, za njega ili za tebe?

  9. Sve zavisi. Za koga dobro ili lose, za njega ili za tebe?

    Pa ne znam ni ja sam... :/

    Nekako mi mnogo žao da mu se smejem, tužno mi je nekako...

  10. Ako počne sa nekim fazonima:
    -Jebem ja tebe, popuši mi kurac matori i tome slično, prekidaj prijateljstvo. Bićeš jeban.

  11. A ako smatra da su Minioni vrhunac humora? :/

  12. Da sam na tvom mjestu, ja bih mu lajkovao tu objavu. Jer jednog dana kada mu prekurči da bude to što jeste, i krene da ubija random ljude, možda se sjeti da si mu bacila lajk i poštedi te.

  13. Jack Harper
    Zašto imam muškog prijatelja koji ovo deli? :(

    Meni dobar deo famelije šeruje Ekskluziva.ba, Komični Statusi, sve stranice SDS-a što imaju kapiram, 3 stranice Hercegovine i 13 varijacija Đovakovih stranica :'-(

  14. Meni dobar deo famelije šeruje Ekskluziva.ba, Komični Statusi, sve stranice SDS-a što imaju kapiram, 3 stranice Hercegovine i 13 varijacija Đovakovih stranica :'-(

    :'(
    A je l' ti i dobar deo familije stavlja nos smajliju? Imam osećaj kao da to dodaje osobi 20 godina. :'(

    Aaaaa, još jedan.... :(
    http://www.dodaj.rs/f/3X/ck/LHKar71/145984976670913007040982.jpg

  15. Ovo neki zec okačio?

  16. A ako smatra da su Minioni vrhunac humora? :/

    Koji sam ja defos. Uopšte nisam znao da si žensko. Šta te briga, možeš da šopinguješ sa njim.

  17. Ovo neki zec okačio?

    Pa mislim da nije, na slikama izgleda kao da je čovek. :/

    Imam među prijateljima Slendur Mana, žestoki kriper, manje me plaši od ovih ljudi. :(

    Koji sam ja defos. Uopšte nisam znao da si žensko. Šta te briga, možeš da šopinguješ sa njim.

    :'(

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.