Moram nekom da se izjadam :((

  1. što da se obesiš? život je pred tobom.

  2. Imam. Ne bih te ja držao gladnog brt

  3. Prekini uništavaš me

  4. xaxaxaxa mozete li disat dilane?

  5. nocas mi maznuli sva cetri tocka sa zimskim gumama. auto ostao na dizalicama. ruke im se osusile.

  6. Јеси имао неке фине фелне или неке џукелске?

  7. Kake veze ima, uzeli su mu jbt. Majku im jebem.

  8. postala sam jedna od onih ljudi koji stalno drndaju telefon ;(

  9. to bude kad je neko na telefonu zanimljiviji od onih pored tebe

  10. Па зато што је шест пута већа штета ако су фенси фелне, а са друге стране ако нису фенси то је лоша вест за остале возаче јер су до сад скидали само фенси.

  11. a ovi sto kradu felne i gume, krovom kocili sa istim sto kaze paninaro :)

  12. postala sam jedna od onih ljudi koji stalno drndaju telefon ;(

    I ja. :(

    patim

    I ja. :(

  13. Marijana ne vodi...

  14. Jebeš ga matori, to ti je Srbija.
    Meni ukrali neku trenerku pre 6 godina u Inđiji. Ja taman digao neke pare na krosu RTS-a i krenem da se presvučem, kad prc., nema stvari.

  15. Meni ukrali poklopce za alu felne u maju ove godine. Čak nisam ni bio u zemlji nego mi buraz javio. Mamu im...

    Moj ortak pre par godina išao na tekmu fudbalske reprezentacije. Ostavio sendvič u autu da klopa kada prođe tekma. Em izgubili, em pala kiša, pa pokisao, em kada je došao do auta da u slast hasa sendvič skonta da je neko razbio prozor i ukrao SAMO sendvič. Sve ostalo ostavio netaknuto. I dukserice i radio i torbicu sa parama što je bila u kaseti... A baš se radovao sendviču kao jedinoj dobroj stvari tog dana.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.