Moram nekom da se izjadam :((

  1. Имам само 3 речи за тебе....

    М-Р-Ш!

  2. omiljena riječ na slovo m mi je m
    vidro mrš i od mene

  3. Lol, dobar ti način privlačenja pažnje

  4. Pouka nedelje: ne veruj čoko jajetu za trijes dinala. Najgori rip of kinder jajeta ikad.

  5. slusaj garavi sokak.onda se napijes i odes na tamburase.oni koji cepaju hevi straogradske i bole te pisa za kinder bueno.;)

  6. Ma, da, koga boli uvo za tursku verziju kinder jajoa.
    I ispalu tipa neću da te odbijam, ali ću da te ignorišem nedelju dana. lolo

  7. tamburasi najgore pizde na kugli zemaljskoj nzm samo ko moze da ih slusa!

  8. tamburaši, zvonko i balaš. osovine zla.

    elem, kako se vi izboravate sa ispalama tipa ignorisanja po nedelju dana nakon poziva?
    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/68/dd/26/68dd26af2d4c7d0e0005db0df76b0586.jpg

  9. vidro, može neki medveđi zagrljaj, stvarno sam razočaran u život, život je teški balaš

    bio je u pravu geri, mrzim ga još više, TREBA POBITI SVE JEBENE ŠELDONE!

  10. Može za tebe, sve. I medvjeđi i koji god oćeš!

  11. hvala. ♥
    http://www.imgion.com/images/01/Bear-Hug-.jpg
    :D
    ništa ja više ne razumem, evo bogu mi.

  12. Ja bih nečemu da otkinem glavu. :(

  13. Tacno nisam ja mala
    da stetu nikom ne bih priznala
    najlepsu lutku ja sam razbila
    ja sam sve lepo upropastila

  14. Ajde da te mazim pa onda otkidaj glavu, po izboru.
    Lololo

  15. Jack Harper
    Ja bih nečemu da otkinem glavu. :(

    Uzmi par glavica crnog luka, što ljućeg to bolje, oštar nož i seckaj na što sitnije. Posle dve glavice mene obično prođe bes.

  16. Nakon toga sitno seckan luk staviti na dno šerpe u koju ćeš staviti vruć roštilj i sve to preliti uljem.

  17. hm, ja volim da pospem malo karijem i granulama belog luka, pa onda roštilj da pusti svoj sok, ali ne smeta ni ulje :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.