Moram nekom da se izjadam :((

  1. ae dajte mi neki kreativan naslov za scenario
    to mi ostalo da iskucam i šaljem
    da bude jedan od onih nenormalnih

    kao ono za esme priča ljubavi i gorčine
    ovde samo Večito sam mesto esme

  2. Meni beli luk smeta. Baš nisam ljubitelj, dok crni jedem ko jabuku. A to ulje i služi da spere sok od mesa pravo u dno šerpe gde će se pomešati sa crnim lukom taman kako treba.

  3. Oblače, može li Večnost u potkrovlju duše

  4. Uzmi par glavica crnog luka, što ljućeg to bolje, oštar nož i seckaj na što sitnije. Posle dve glavice mene obično prođe bes.

    Najela sam se badema i zalila cveće ispred. Ali pokušaću i ovo. :/
    Ali zašto to radite, ljudi? Zašto ne kažete ni ne ni da, nego samo ne odgovarate. lolo

    Ajde da te mazim pa onda otkidaj glavu, po izboru.
    Lololo

    Aaaaa, sad si me podsetio... Ono, moram na engleskom, ne znam kako mi kažemo (mrzim i ja sebe zbog toga)...
    Them people pet me.

    SVE ĆU DA VAS UBIJEM

  5. SVE ĆU DA VAS UBIJEM

    Zašto sad imam sliku leptira sa puškomitraljezom pred očima?

  6. Nije to loše, ali mi više treba neko traganje... recimo vječito sam i traganje...
    ili tako nešto... radi se o tome, da je lik toliko usamljen da imaginira pokojnu sestru i bivšu ribu.

  7. Зашто не би дао име које нема никакве везе са садржајем? Мени је то некако добар трип. Кад бих написао књигу или било шта друго насловио бих је тако да читалац очекује до последње странице нешто што ће причу повезати са самим насловом, онда окрене, види БЕЛА СТРАНИЦА, па ПОГОВОР и каже... "Јао мајку ти јебем, који си ти цар брте" :) Пробај, испуни ми жељу :(

  8. Zauvek ohlađen pepeo

  9. Зашто не би дао име које нема никакве везе са садржајем? Мени је то некако добар трип. Кад бих написао књигу или било шта друго насловио бих је тако да читалац очекује до последње странице нешто што ће причу повезати са самим насловом, онда окрене, види БЕЛА СТРАНИЦА, па ПОГОВОР и каже... "Јао мајку ти јебем, који си ти цар брте" :) Пробај, испуни ми жељу :(

    Pa razmišljao sam i o tome. I smatram da bi bilo najbolje da i nema neke preterane veze, ali se i onako ne pominje ime junaka u tom filmu, pa sam zato i ubacio to vječito sam. Gotivni su mi oni kako je Hari postao drvo i tome slično.

  10. Zašto sad imam sliku leptira sa puškomitraljezom pred očima?

    Opet to radite. :(
    http://data1.whicdn.com/images/78875760/original.gif

  11. Хвала што си макар размотрио предлог :)

  12. Stavi onda okamenjena rosa pa zadovolji i mene i Dankana :)

  13. Може Окамењена Роса. Мада не мораш да нас задовољаваш, мало ми сад глупо због Бруса. Матори перверзњак... Ужас.

  14. Što da vas ne zadovoljim, imam ja vremena :)
    Da, da, okamenjena rosa. Mada možete vi to i bolje, da zvuči kulj, na američkom.

  15. Да, слажем се да то може и мора мало ефектније. Малкице звучније, смислићемо нешто ваљда. И није време проблем, него смо другари па нам глупо. Шташ...

  16. evo ti na englesko Petrified Dew - zvuči mi dovoljno kul, mada može da se stavi i nešto drugo, što reče Dankan - smislićemo :)

  17. Ahahahaha.
    Ma trebao bih do sutra da naslovim, pošto šaljem nekom reditelju u narodno pozorište. Čisto da vidim, da li je voljan da mi pomogne malo više, pošto smo već razgovarali.

  18. Има смисла овај Петрифајд Дју. Памти се лако, има ефекта.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.