Moram nekom da se izjadam :((

  1. pa ono, nisam ni ja neki :D

  2. Kiksnuo tiket. Pogodim neki hokej i dansku 26-tu ligu, a padnem na bednim crncima sa madagaskara.

  3. Nisam imao neta skoro 4 sata. Pa sam pisao definiciju u wordu.

  4. jbt sanjao sam sinoc da crna gora hoce da se odcepi i ja na ratistu, i poce da zveka neki broving odbi po noge coveku kraj mene haos... a meni u dusi bol sto se ovi odcepiti hoce... haos... ja sta uradi internet od mene...

  5. nisam u bjeljni ev ni 2 sata, već želim da oduzmem sebi život. preljepo

  6. ВИДРО КАКО ЖЕЉЕЗО?

  7. HAHAHA, DOSADO BOŽIJA!

  8. Оланик и ја пишемо сценарио за филм "Жељезо Мале Видре". Саундтрек је...

    ollanik
    Icon ddd 22:27
    saundtrek ce nam biti usher-yeah

  9. Ne mogu ni da kukam k'o čovjek od vas!

  10. jedini sam koji će božić provesti u studenjaku :=(

  11. Има група Луна једну ПРЕЉЕПУ ПЈЕСМУ за Видру. ЖЕЉЕЗО, ЖЕЉЕЗО, ОКО МОЈЕ, ЖЕЉЕЗООООООООО. Изгуглај. Само место жељезо стави зелено :(

  12. Mrzim zimu. Oni govnari meteorolozi najavili otopljenje, palo petnaest santima danas. Jeste da spere ovaj Užički smog ali lopatu ne puštam iz ruku i minus dvadeset je.

  13. Ko te jebe kad zivis u rupi.

  14. Jericho
    Ko te jebe kad zivis u rupi.

    Хахахахахахахах, јебено те обожавам :)

  15. Jebiga Jeričo, nije da mogu da biram... Ali ima i dobrijeh stvari u unutrašnjosti (pretpostavka da si BeogrAđanin)

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.