Prijava

Pa ja mislim da je to više nego korektna ponuda, da si muško, tražio bi ti 5000 evra

Ja njega nikad nisam pitala da mi nađe posao i sl. Bolje da umrem od gladi jbg....

А како си уопште дошла у контакт њим?

On mi je sam rekao pre par dana da možda može da mi nađe posao. Onako iz čista mira. Inače ga poznajem dugo jer je on očuh mog druga.

Rekao mi je to kod tog druga kući kad smo na trenutak ostali sami.

#stepfather #friend #fakejobinterview #police #HC threesome

Jabi ti našo poso lako javi se

Deku

Je l' te jebo?

Nežna srna

Rekao mi je to kod tog druga kući kad smo na trenutak ostali sami.

Ahhahahh

"e mala jebo sam te"

E brt može samo ako je vikend sad, do tad sam crknut i nema me van kuće, sem ako odem do prodavnice da uzmem cigare.

Ma jok bre, bio danas. A i ne bih mogo da blejim svakako. Nego sam samo konstatovao da ću te naći u gradu brt.

Pa da je to reko u prisustvu tog druga onda bi bilo OK, oće da pomogne čovek, a ovako jeste matori perverznjak vajbom odiše.
S druge strane, zajebano vreme, poso je poso, još ako je u državnoj službi. Nije sapun...treba razmotriti sa svi strana.

Ja sam magnet za blud i razvrat :(
Ostaću nezaposlena jbg.

Само камеру шпијунску набави и сними џукелу, па или ће бити посо или доказ на суђењу по оптужби за силовање.

Nisam luda da odem stvarno. Ne bih se zamerala sa njim. On je ipak neki inspektor a ovo je malo mesto.

A šta ti je rekao, ne pratim priču. Traži pičke u zamenu za posao?

Rekao je da mu se javim kad mogu da se vidimo da se on bolje upozna sta ja zelim da radim. Kao da u nasem gradu mozes da biraš posao lol

Kresni se s njim jbg, nemos biti doveka nevina

Ustvari bolje nemoj, cuvaj se za brak ipak, te stvari nemaju cenu, priceless

Nema šanse! Imam dovoljno kvalifikacija da nađem posao pošteno.