Prijava

Budu li te valjevci prskali po faci ne poznajemo se vise da znas

Ima i u crnoj reci. Ne drkajte kurac brt. Nabavi onaj kurcevi duvan sto ide pod zube. Jaci je nesto ali ce te smiriti. Pusi ono gej penkalo ili nađi nesto da drkas kad god ti de pripusi.

E i zvake mogu da ti pomognu da smanjis stres. Jebem li ga, sva ta prskanja i drkanja kurca kao i sve ostalo je kurcina ako krenes sa idejom da treba da prestanes, a ne prestajes jer neces da pusis.

Nikako ne preporučujem odlazak u Drajzerovu i Paunovu, drugara koji je išao na odvikavanje od pića i droge i koji je dilovao dop su za nepune dve godine pretvorili u najvećeg strejtaša smarača u gradu po planu i programu ne sme da sedi gde god se pije

Doduše, sad je neki level 10, može da dopusti sebi da popije povremeno jedno pivo i da sedi u kafiću sa onima koji piju, i čim je opet počeo da pije, odma našao ribu, počeo da radi kao stolar i upisao faks

Što bi te bronhitis u detinjstvu sprečio da pušiš, lol? Mene nije.
Ali to za pulmologiju stoji (ne jebeni centar za odvikavanje, sere mi se od toga, ako ja neću da batalim sam nema te sile koja će me naterati), jednom sam zaglavio, pre 6 godina na tri dana tamo, ustanovili mi astmu (u dvadesetoj godini, ma važi) i blejao tamo i gledao kako se ljudi raspadaju, krkljaju k'o stoka i spavaju uveče sa aparatima, a ujutru vade paklu kako otvore oči. Svaki dan odvoze ponekog, pisao sam o tome ovde. E tad sam se usro, košmari jebeni, 3 meseca nisam zapalio duvan.

Bokseru, onda jebiga neka golden virdžinija pa motaj, 100% ćeš manje pušiti ali ćeš biti k'o ker nervozan dok se ne privikneš, ili odustajanje jbg, tu trećeg nema. Tako sam i ja jedno vreme prešao na neki beli sobranje sa crvenog mekog jer sam od njega crk'o umalo, beži ono gori k'o besno nemam meru jebote, sad teram neki davidof gold nakon toga i ograničen sam na ispod pakle dnevno, valjda što sam 4-5 meseci pušio ono slabašno, pa mi je sad i ovo jako.

Ali motanje dobrog duvana ili bataljivanje bar na par meseci jbg.

Gle ova dva kosovara sa bednim skečevima jebote

Reme napnem se ja 24 sata da smanjim
Sutra nadoknadim
Ili ili

Uvek me zanimalo, dacl je onaj duvan sto motas "zdraviji" od ovih standardnih cigareta. Ono kao pusis prirodu a tamo prskaju sve i svasta?

Mislim na cist duvan, ono uberes iz baste, sto se nekad pusilo.

Bohor, skečevi su odlični, ali su ti stali na muku :-((

A da probaš da počneš da jedeš ko fitnes instruktor pet-šest puta dnevno po malo?? Ja kad sam tako jeo, za godinu dana mi se nije prijelo ništa slatko, možda radi i za cigare

Vidi se da se baš razumeš i u preradu duvana iz bašte.

Moj ujak tako ubere iz bašte PO DVA LISTA i zamota to u papir neki i puši

Ja ne kapiram tu problematiku iskreno jel oces da prekines oces sta kurac bacis ne uzimas. Budes nervozan jebes mater svima,jebe te insominja(lik mi pricao da nije tri noci spavao).
Onda se nakon par nedelja pijan izjebes pa zapalis pa opet prekidas I tako par puta I na kraju ostavis.
Koja kurceva blokada sta blokiras koje receptore? Ili se konsultuj sa lekarom nekim ko zna nesto o zavisnost zapravo ili lepi nikotinske flastere ili smanjuj dozu pomalo ne znam sta drugo mozes.

Ja nisam bio toliko aktivan pusac, al probao da ostavim par puta i cim se nasljemam od alkohola ja zapalim.

E onda jednom zabrane pusenje u lokalu gde sam pio kafu, bilo neko kurcevito vreme napolju, hladno, kisa, vetar, sneg, sta hoces.

A ja ko jadnik ispred lokala pusim, e onda sam usao unutra takav promrzao i rekao "pa da l zbog jebene cigarete radim ovo sebi". Baš aam ispizdeo sta sam dozvolio da postanem, bacio paklu i evo od tad 7-8 godina nisam zapalio.

hahahha
a daj nemoj jebavati.
ljudi sto sljkaju napolju po snegu i kisi ce svi da odjebu sljaku i do kurca sve to da rade zbog para
ako je to tvoje tacno.onda bi se gomila bolesti zavisnosti mogla resiti sa zabranom.zabranjeno cirkanje u lokalu.pijes ispred i pada kisa i resis svoj problem.ne sme u lokalu,pa necu vise nigde.na sta sam spao.nema bodenja u lokalu.ubodes se ispred i boli te kurac sto nema u lokalu.

Ja sam nijezan jbg.

sve i da si ona goluzdrava macka sto si kacio (valjda ti),ne bi crko za 5 minuta na kisi i snegu.pretpostavljam da nisi bio u gacama i da nisi bio direkt na kisi.to vec povlaci neke mentalne boljke.

Бациш цигаре и онда кренеш да вјежбаш у билдари или да се одваљујеш од физичког рада. Има да једеш ко проваљен и спаваш ко беба.

ne masim poentu nego ti je spika.sta sam postao i odma sam bacio pljuge.
da se razumemo,mene je nasmejalo to.onako dramaticna spika

Mašiš pojentu.

Fora je da sam ispizdeo šro sam iz toplog kafića izašao ispred po kijametu jebenom za zapalim cigaretu. Da sam izašao da cepam drva je druga stvar. Ovo nije vredno toga, kapiraš.

sve ok kapiram.malo karikiram.
mnogo dramaticno bilo.to je poenta