Prijava

A realno koga boli kurac. Xd

Boh se izjadao, hi nids help.

Ostaviću ih na suvo jebo sam mu majku

Obično od 7-13h ujutro šurim dotu i prestanem kad popušim dve pakle, onda odem u mocart na rulet i popušim paklo pa u 15h odem po ženu s posla da je dovezem pa ručam i pijem kafu uz 2 pljuge pa predveče zapalim napolju jednu posle jebanja. Sad imam u jednoj 17 i jednu celu paklu taman sam sutra uz dotu miran. Da sam otišao u grad da se nađem sa ortakom sabio bih 4 dupla džeka i paklu još pride.
U subotu sam spalio 6 pakli, ceo dan kopao na ruletu iskopao 185k i posle išao u London neku malu iz Novog Sada što one epruvete deli da jebem kući vodio.

Boh ne zajebavaj, koje ti vreme treba da pročitaš knjigu... 4 sata plafon. Raspodeli u par dana, ostavićeš sigurno uz nju ako ti se već smučila pljuga i hoćeš da batališ.

Ja sam pušio 2 kutije dnevno, ispalio sam bukvalno jednu celu za 3 i po sata čitanja knjige i ostavio lagano, evo me 3 meseca strejt ko lenjir.

Obično od 7-13h ujutro šurim dotu i prestanem kad popušim dve pakle, onda odem u mocart na rulet i popušim paklo pa u 15h odem po ženu s posla da je dovezem pa ručam i pijem kafu uz 2 pljuge pa predveče zapalim napolju jednu posle jebanja. Sad imam u jednoj 17 i jednu celu paklu taman sam sutra uz dotu miran. Da sam otišao u grad da se nađem sa ortakom sabio bih 4 dupla džeka i paklu još pride.
U subotu sam spalio 6 pakli, ceo dan kopao na ruletu iskopao 185k i posle išao u London neku malu iz Novog Sada što one epruvete deli da jebem kući vodio.

Ovo je taj neki lajfstajl kojem težim

Pele tvoj post me smiruje i uliva poverenje, počeću večeras. Eo do sad sam sekao drva sedim na stepenicama pušim i žiga me desno plućo

mislis "sekao ili petarao"?

kontaš petar strugar pa sam samo zamenio xD

To ti je od stepenica, samo cepaj, sta nece da izmisle, na kraju ni gradska voda ne valja a meso je uzrok svih bolesti, je li boga ti

Kreni da pušiš Drinu ne samo da ćeš rešiti problem pušenja nego ćeš i umreti

Eeee, da mi je samo još jednom da omirišem dim Veka...

Zasto bi neko ko me licno poznaje izdao nekome virtuelnom ko je ocajan. Zasto zbog minusa na sajtu koje sam sa duplih dao uGulagu, mene neko njemu izvredja rekavsi da sam tard, a potom i blokira na fb-u, a kada sam rekao da mi je tesko zbog toga jer tu osobu znam licno iz za mene pozitivnog iskustva, njega bude bas briga? Radi se o sajtu Vukajlija.

Mrs u pm kragujevacku seljacku

Vuče 7 dana ti je ovo

A jedi bre govna? Koliko je to?

Pa to je 0 jer su kurajber i kg od 2 brata djeca

Nema boga da protumačim šta se ovde dogodilo

Ajde samo ove dve rečenice da napišeš ponovo, Vuče, mislim da je u njima suština posta

.Vuk

Zasto bi neko ko me licno poznaje izdao nekome virtuelnom ko je ocajan.

Zasto zbog minusa na sajtu koje sam sa duplih dao uGulagu, mene neko njemu izvredja rekavsi da sam tard

ahhaahah nemoj ga banovati,boh,udavio sam se na ovo