Prijava

Vaš život je vaš roman i vi ste glavni lik, osim ako nećete da radite na sebi i na svom karakter developmentu, onda vam je glavni lik omiljeni rijaliti jutjuber glumac pevač

хаха сереш 3пко ХД

Skraćena verzija: pojedi magičnu pečurku

гљиву лудару

Igro War Thundera avijaciju, napnem sa Spitfajerom švapski bonbarder izrešetam ga, zapalim, krene da pada govno, reko šta da ga jurim više, i raspadne se konačno samo dobih kurac kill. Onda iznakršim sve po redu i igri i programerima u četu, samo što je sad moderator bio prisutan u partiji. Dobro. Reko nabijem vas na kurac što ste ga napravili. Ukratko ban 4 dana. :D

pita me rođaka iz kanade kako je na poslu, reko nije loše, mada moglo bi bolje malo jbg, i lagano mi kaže pa što ne odeš u avganistan da radiš nešto, tamo su ti dobre pare. ne znam, osecam se kao truo nokat jbg kad ti rodbina tako nešto kaže. :(

imam upalu misica na nogama, uradio 5x20 cucnjeva za 8 min, cupkanje na jednoj nozi 5x10 i na kraju uradio jednu zvezdu i jedan most.jutros sam jedva ustao iz kreveta krenuo po dorucak svi su mislili da sam tesko povredjen pitame ona sto radi u pekari jel ste dobro reko nisam.kaze mi jedan da popijem andol bas me nasmejao, meni treba morfijum

osecam se kao truo nokat jbg kad ti rodbina tako nešto kaže. :(

zreo si za teglu, što se ono kaže xd

hahah

moraš da nam objasniš kako se to tačno oseća truo nokat, jel to dobro ili loše, pošto ja nemam preterano iskustva s noktima xD

Мене неке 3 године јебала гљивица на нокту десног палца ноге, закачио по афричким земљама, није то ништа болело, али почео нокат да ми ураста, ишао сам код педикира очи кад ми нису испале и мазао крему неку, углавном обућа треба да буде више на шиљак као Жакуј јер ако је равна напред онда јебе прилично

Ovo se leči piranama kao jedu trulo meso jeli

Ahahha rađ to je vrlo loš osećaj al kao skečujem na svoj račun i u crnim danima. Sve u svemu, vrlo loše ovih dana je, ne znam ni kome više da se izjadam.

Kamataši mi za vratom, kriptovalute pojele sve pare, ne znam gde cu ne znam sta cu

Ahahha rađ to je vrlo loš osećaj al kao skečujem na svoj račun i u crnim danima. Sve u svemu, vrlo loše ovih dana je, ne znam ni kome više da se izjadam.

узми један папир и на њега напиши проћи ће и стави га у џеп па извади и прочитај шта пише тако нешто

hvala brt išmihe na toplom savetu, pokušacu vašu metodu s nadom u uspeh i izlečenje

Ne mogu više da pročitam ništa duže od dva reda, svaki post na vukajliji npr. duži od dva reda preskačem, vesti kad čitam samo naslov i onaj uvodni deo uglavnom, na članke na vikipedijama i sličnim sajtovima više i ne ulazim, realno sramota za jednog čoveka koji je ranije gutao štiva raznoraznog sadržaja, kako da prevaziđem ovo stanje, pomozite?

Idi mi procitaj definicije onda