Prijava

Problem sa paznjom imas jbg

Proći će vremenom, dešavalo mi se. Mada, neke stvari je i bolje ne čitati...

Ćale sleti kolima sa puta bilo klizavo izlupa ih sa svih strana i kao ajde kod limara da se vrate nova da budu
Komplet farbanje itd
Gotova odem platim uzmem krenem da operem od paste za poliranje i da sipam gorivo i kad sam se vracao auto se zapali
Umalo se nisam ni ja upalio izvadio me covek iz kola i odneo 20 metara
Na moje oci gori i ja nista ne mogu da uradim najgorih 20 minuta u mom zivotu
3 dana posle toga mi pas ugine.
Idem sad kod psihijatra redovno ne mogu da spavam sanjam da gorim imam kosmare budim se gola voda itd
Da pijem bromazepam ko bombmonice i nista jebate ne obara me

Jbg blizak susret sa smrću.
Ili ti baš baš žao za kola...

U bre bas sranje... Hvala Bogu da si se izvukao nepovredjen, jebes auto. Proveri da ti neko u okolini ne vraca nesto ako te je bas poteralo.

A nike to kola kao materijalna vrednost sutra dan sam kupio druga al druze gori pred ocima krenuo da mi se jezi potiljako iza usiju ne bi verovao osecaj
Tu se skupio narod vec stao saobracaj ovaj drug sto sam ga zvao da donese aparat proleti pored mase ljudi sa 150 da dodje da gasi istresli smo 5 aparata i nista
I nas dvojica sad nemi gledamo u kola kako gore plamen roka 15 metara puca guma po guma od temperature akumulator farovi itd
I dolazi decko i kaze ko je proleteo sad bembeom onako pored nas
Ja kazem drug moj da mi doneae aparat i on krece da se dere na njega kao majmune je l moze to malo lakse i ja tu uhvatim da ga gazim pored buktinje one drug pridje udari ga aparatom za gasenje pozara praznim onim glavu mu razbije al nije strasno malo samo i lik vadi legitimaciju kao pandur je e tek tad smo mu jebali majku majcinu
Ja kazem druze ti si policajac u sluzbi naroda umesto da gasis kola ova ti se sepuris
Dodje hitna tu vatrogasci 3 patrole itd
Sva sreca ovaj drug radi u debeu pa nas nisu pohapsili nego ce sad ovaj da nas tuzi valjda za nanosenje telesnih povreda itd
Pakao bas

Jebe me sto ne mogu da spavam kako treba i ovaj ker me zakla sad

Ma Zulu nema neprijatelje brate bas nemam

Ne mogu više da pročitam ništa duže od dva reda, svaki post na vukajliji npr. duži od dva reda preskačem, vesti kad čitam samo naslov i onaj uvodni deo uglavnom, na članke na vikipedijama i sličnim sajtovima više i ne ulazim, realno sramota za jednog čoveka koji je ranije gutao štiva raznoraznog sadržaja, kako da prevaziđem ovo stanje, pomozite?

Sindrom milenijal generacije, prijatelju. Navikli su nas na sadržaj koji zadovoljava short attention span. Znači oni vajnovi od po 7 sekundi, mimovi (niko više ni defke ne čita), itd itd. Deaktiviraj fejs, još bolje, daj nekom da ti promeni šifru, gasi sve socijalne mreže, i sedi i smaraj se jedno nedelju dve dok ne krene dosada da te ubija u glavu pa uzmeš da pogledaš film, pročitaš knjigu. Nemoj da se forsiraš ništa da radiš, jer na taj način podsvesno sebi zgađuješ. Uzmi knjigu, čitaj dok ti se čita, neka je to i 10-15 minuta, onda je spusti, radi nešto drugo dok ti se ne bude čitalo ponovo. I kreni sa nekom lakšom literaturom, nemoj baš odma da se bacaš na spinozu. Jeste da je malo degradirajuće, ali svodi ti se na isto kao na sve drugo. Ako nisi vežbao 2 godine i ispao si iz forme, prvo ćeš da uzmeš da radiš široke sklekove, nećeš odma da se spustaš na pesnice.

Zajebano Boh. Al ako ste bili pajkana xd

Ma to mi je najmanji problem ispeglacu bio je u civilu ko mu jebe mater
Malo pre gledam utakmicu ovde kod mene beton liga i on dosao da obezbedjuje ne gleda me kao ne poznajemo se haha

Mislim da mi je danas bio najposraniji dan u životu: zapnem iz sela za Niš, bije jebena ledena kiša, dođem kući nema struje, skinuli strujomer govnari zbog iskidane plombe dok nisam bio tu. Za to imam da zahvalim ćaletu jebenom geniju koji je izgleda lagao da je plaćao račune i ko zna šta sve još. Osećam se ko izbeglica kod burazera i sestre sad u stanu. A sutra branim master rad na faksu...

Jebo mamu masteriraces pre mene. Jel ti cale kopa bitkoine kad mora struju da krade xD

povracao sam pre 3 godine po pepijevim kolima
izvini pepi

Sjebale mi se urbeats slušalice, radi samo desna, jebem im mater u pičku a skoro istekla garancija :(

:averedz srb:
Ma nema to naprave samo garanciju da pretera, nameste oni u kompjutoru to

Ne nameste u komjuteru ali je istina siguran sam u to

ps, salje znac pp, lobira, hahha strah je izjeda dubinski