Prijava

Jebem li ga, ali kako ce sluske da nameste bas dve godine da traju.
Ili tacno godinu

pa nije bas prvobitna namena da se elektronika pravi da se pokvari nego da moze masovno da se proizvodi, na svim uredjajima se elektronske komponente pocinju u nekom trenutku standardizovati i sve je modularno, samo iskacis i ubacis novo bez popravljanja, dok su ploce niskog kvaliteta sto zbog masovne proizvodnje sto zbog ekoloski odrzive proizvodnje, lemovi bez olova itd

naravno ima ljudi koji to popravljaju ali lakse je naruciti iz singapura da ti stigne smrdljiva elektronika za masinu za nekoliko hiljada dok je ovde u nekom ovlascenom servisu preko 100 evra minimum

ps, salje znac pp, lobira, hahha strah je izjeda dubinski

Ako mislis na kosmopolitu ja sam njoj prvi poslao pp

svejedno nema od nje go kurac

Kako god ti kazes

godinu i 3 mjeseca su trajale jebemu majku, a daju 1 year warranty, jebeni Apple, kao ako hoćeš dodatnu garanciju trebao sam platiti još 60 dolara valjda, ko će ih pohvatati, baš sam ljut trenutno i slušam šabana na gigatech slušalicama, pa ne ide to tako majku mu

Hahahaha bratina
Jesi probo jbl

Nisam, ali sam probao bose soundtrue i njih ću da kupim sledeće

Ja sam uz idol 3 dobio oridjinal jbl i do jaja su

Imas u Bingu za 2 marke dobrih slusalica e

Imao danas dva ispita. Sinoć se uspavao u 3, ustao u pola 7 da bi obnavljao. Sad se ne mogu uspavam a treba idem da pijem večeras

Nemoj spavati
Veceras ces biti lud i bez alkohola
Ako zaspes umreces

Rakija jedna dve tri i zaspis kao medjed.

uradi 30 sklekova i uhvati se za vrat da se onesvestis

Nemoj spavati
Veceras ces biti lud i bez alkohola
Ako zaspes umreces

Odlučio sam da te poslušam.

Rakija jedna dve tri i zaspis kao medjed.

Mene rakija samo podigne. Pivo me uspavljuje, a nemam ga na gajbi trenutno

Pivo me uspavljuje, a nemam ga na gajbi trenutno

Znači prazna ti gajba skech
Neka ne morate, sam ću da izađem.

Razmisljao sam da li skupljati panini slicice svetsko prvenstvo ( imam popunjena tri prosla mundijala) ali s cenom od 80 rsd po kesici sam odmah odustao jbg