Prijava

Pa nisam ja baš baš ostavio, čisto testiram sebe malo, još nemam u planu da batalim ono definitivno.

Ja sad kad bih ostavio zaklao bih nekoga randum
Al bih ozbiljno bez da se zajebavam
I Psiholog Psihijatar ovaj mi je napomenuo da nikako ne bataljujem tj da ne menjam te neke navike za sada

Coa nisam ni ja imao u planu da batalim pljuge, nego se nešto bio prehladio i dva tri dana nisam palio. Kad me je prošlo ono prvo sranje sa kašljanjem i šlajmom, skuvao kafu i popio je bez pljuge iz čista mira. Prošlo par dana, uopšte mi se pljuga nije tražila, a najjače što sam u jakni imao još nekoliko pljuga od prethodno kupljene pakle. Na kraju sam je dao kolegi koji je ostao bez cigara, a ja evo još malo i šest meseci nisam zapalio i što je najluđe nisam čak ni imao neke krize niti sam bio nervozan. Kafu i dalje pijem najnormalnije ne treba mi cigara uz nju.

Svako razumevanje za pušače sam izgubio kad su se kod drugara na slavi više njih ciganisalo što ne može da se zapali zbog fazon pola tuceta male dece okolo. Znači, ako ne možeš da iskuliraš par sati bez toga a mrzi te da izlaziš na ladno nego kukaš na nepravdu-lipši.

pa to je bolest brate,kao kad bi nikolikg rekao nemoj da ljubis male devojcice u usta

Zbog dece je normalno iskulirati, slazem se. Ali i ta slava je jednom godisnje pa moze da se pregrmi i sa dimom. Govna su ti i drugar i drugari.

Najbolje bi bilo da ta djeca puše sa vama i svi sretni

Njegova kuća, njegova pravila. A ti ako ne mož da istrpiš ili moraš da molkaš imaš žešći problem.
Naravno nisu svi pušači takvi, možda nije ni većina al zbog njih se uvek zlobno kikoćem kad se uvede neka zabrana pušenja.

Nemam problem da ne pusim zbog bebe neke negde taman posla ali iz principa ne idem kod ljudi koji izricito brane duvan u kuci i to im u lice dam do znanja da je zbog toga
Ajde svrati brate
E ne mogu idem do Skaske da popijem kafu ne mogu kod tebe da pusim pozdrav

Nisam pušač ali mi ne smetaju pušači u lokalima
jedino im u autu ne dam da puše
kad im se pripuši, zaustavim sa strane i ispuši legendo napolju

nisu mu drugari smradovi taj je smrad, zove gomilu ljudi za slavu i zabrani im da puse, ni ja ne volim kad neko pijan baljezga i zamisli sad pravim slavu i kazem e nema alkohola ne mogu da slusam pijane ljude..sto kaze radoje ta slava je jednom godisnje nece da umru deca ako budu u zadimljenoj prostoriji jedan dan.sta je sa decom ciji roditelji puse, sta je sa samim pusacimo onda..nije to udahnes dim od pljuge i razbolis se.a moze i da se otvori prozor onda dim izadje napolje

makaronče, da se voziš sa mnom u mojim kolima pušio bi iako nijesi pušač. nećeš da pušiš, ajd legendo pješke polako.

Ahahaha Labo ti si ladno jedan od tih likova:
nisam ja zavistan od cigara, prija mi samo uz kafu...
...Trigeruje ga sedenje u prostoriji bez pljuge duže od po sata. Ajde neće deca da pocrkaju bre, mamu im jebem!
Hahaha

I nije im zabranjeno, idi puši napolju jebem ti guzicu naviknutu na komfor. Ja niti pušim niti duvam, ali kad sedim kod druga (ne ovaj sa slave lol) uzmem pivo i sedim sa njim na terasidok ne ispljuga ili izvari, jer ima dva klinca.

Uh, nema veze sa cigarama, ali... setih se jednog druga koji pozove na rođendan i tu ima jedan kum njegov, koji je kao "nezgodan kad popije" i ovaj drug-domaćin uopšte ne služi alkohol, kao da ne bi taj lik se napio i onde svi sede i piju sok, još on kao ima tri vrste soka, crni, žuti i voćne kapi, navali, narode, znate što je dobar

a eskim domaćin bi ti za slavu dao i ženu da mu jebeš pa stvarno smo mi srbi govna

pa ja i ne pusim..ponekad samo

kako smradovi koriste decu da bi bilo po njihovom..taj domacin sigurno ne pusi, njemu smeta dim ili se plasi da mu ne pozuti slika..

zna se kako se to radi u domacinskoj kuci,otovorese prozori a deca se posalju u drugu sobu