Prijava

predamnom su pusili kad sam bio klinac pa sam izrastao u momchinu a inace se 90ih i pocetkom 2000ih svugde fazon moglo pusiti hahah pa cak i na bolnickom krevetu fazonu,avionu itd,reklamirale se na teveu hahah...a inace ispostujem i sve kad sam kod nekih kod kojih ne moze da se puse cigare i ne zapalim cigaretu tu,naravno,kako bi drugacije bilo fazon ajde bezi sta ne moze bre mrs napolje ako ti smeta hahah

mada me smara kod tekvih da budem duze vreme ako ne daju ni na prozorédvoristeéterasu da se zapali pljuga

Ti ljudi sto ne daju da se zapali kod njih rade to jer se cimaju da ce im pozuteti od dima zidovi, znaci te ljude treba tuci pikslom o glavu iako ne pusim bmk jednostavno su govna prevelika

Mene više brine što Lab piše da pravi slavu

Ovo kad ljudi ne daju da se puši da im ne bi smrdeo stan je takođe smradovština svoje vrste.
To da.

Labova slava bude ko Red Wedding?
Fazon pozove sve za koje sumnja da mu minusiraju defke, kaže mož se puši, onda na pola zatarabi vrata i pusti u winampu Umirem, umirem majko i kreće da kolje ☺

sta si se uhvatio za to pravi..ja ne pravim slavu pa ne znam.kako bi bilo da neko pravi zurku kuci i kaze e ljudi ovde ne sme da se pusi, smrad cigarete je nista kakav je on smrad.ili ima neku sliku bednik od 1000e i cuva je ko da ima sveti gral a ustvari nema uslova da je cuva.

Šta radi ajkula od 10 metara sa zubima od 2 metra? (Napeta pauza) Pa šta god hoće!

Da, ovo je bio vic. Znam, i ja sam zgrožen. Inače, taj vic je pričala jedna crnka u prekratkom miniću na jednoj žurci na kojoj sam bio. Oko nje je bio čitav čopor kvazitarzana koji su se grohotom nasmejali. Osim mene. Rekao sam joj da je dovoljno što ima ogromne sise, a da humor prepusti profesionalcima. Ne treba dodati da jebao nisam, a da je bobana munuo jedan od ovih koji se silom bečio. Izdržao je čak i njene bravure tipa “Šta je to malo crveno, puši govno” itd.

pa nije do vica nego do toga ko ga prica

nije do brzih trka, ni rat do hrabrih

Jutros u poslasticarnici Mars u Obrenovcu jedna baka usla i pita da joj prodavacica odsece malo bureka za 35 dinara. U ruci sitnis u metalu. Kaze joj prodavacica da je burek 100 dinara i da ne moze da sece. Baka se zaplaka i krete da izadje. Ja joj kupio burek i jogurt. Bilo mi zao. Htede da mi poljubi ruku pa mi bilo glupo , nisam ne znam sta ucinio. Jede I brise suze.
Necu nikog da prozivam. Sve je u ovoj drzavi propalo. I ljudi su postali coravi gluvi bezdusni. Nemas vise kome sta da govoris. Jedino kad vidis glavonju iz skupstinskog restorana kad izlazi sa cackalicom u ustima da zazmuris dok ne izadje iz kadra. Sve otislo u pm.

E ta baba... To je bre bokser bio :DDDD

A ne u obrenovcu je onda je valdemar ahahah zbabao se

Čuj burek u poslastičarnici, pa majku mu jebem ni da slaže ne ume

U mesari ispred mene žena kupuje tri (3) pileća krilca i pakovanje viršli. Pita kasirku koliko je prebire po parama. Ova joj kaže, ona izbroji sve pare i kaže čekajte imaću za još nešto. Ode i uzme čašu jogurta. Spali smo na to da jedemo 3 krilca i čašu jogurta. Obrok za 140 din.

Makaronac

Ja imam mlađu sestru i kada god mi traži para dadnem joj ali poslje joj 50 puta zovem da mi vrati te dvije marke. Nekidan ja u kafiću naručio piće, popio ga i kada sam trebao platit svatim da mi nema para, i sestra mi je bila u kafiću u to vrijeme i tražio sam joj 5km da platim ali dala mi je 10km i evo prošla su već četri dana da mi nije ni spomenila te novce. Dođe mi da se zapitam kakav sam ja to čovjek i kako se mi ljudi općenito ponašamo preba braći i sestrama...

Čekaj čekaj ovo dukino nije sa ispovesti nekih i sl.

Gadno