Prijava

tečo pobednik ovog puta

Kad ste mi zakazali revanš, da i to rutinski omlatim

ja volim jednog damjana...

Nisam danas stigao da odem kod berberina a moram da se obrijem jer sam počeo da ličim na klošara i svratim do DM-a da kupim sapun za brijanje kad ono korčina, Tabac je misaona imenica, nema ni Briona, nema ni Albusa, nema ničega. I kupim ono govno DM generic sapun za brijanje.
Naravno, nema Derby žileta, nema Gillett žileta, imaju BIC :O
Smeće najobičnije jedno upakovano i jebo me pas što sam sve to kupio uopšte, evo gori mi faca kao da sam se brijao živom lavom.
U ponedeljak definitivno kod brice.

nema mnogo frizera koji barataju sa brijacem a oni koji to rade brijanje naplacuju skuplje nego sisanje.takvo je stanje u kv.bolje uzmi ovo
https://s7.postimg.cc/ex022g9ln/Genuine-_Gillette-_Fusion-_Proglide-_Flexball-_Power-_Razors-_Men-_Elect.jpg

Pa i ne brijem se kod frizera već kod berberina, ljudi su profesionalci, briju britvama, tj. onim ševetima što idu polovine žileta.

A ta plastična govna ne želim da uzimam, za mene je brijanje ritual a ne puko uklanjanje jebene brade

u kv kad bi postojao berberin imao bi 2 musterije godisnje, bukvalno.ja sam mislio da to zanimanje vise ne postoji..bolje batali taj ritual, kad ja mogu da ostavim cigarete mozes i ti da ne ides kod berberina.probaj ti ovo plasticno sranje, brije fenomenalno.

Jbg, cigare su štetne, brijanje je korisno.

kolko das para godisnje za brijanje, odvajaj to u kasicu i za dve god moci ces da kupis tv ili tako nesto.bas sam slusao frizera kad je pricao zasto mu je brijanje skuplje od sisanja, kaze da sad moze svako sam lako da se obrije pa ako hoce da ga drugi brije onda nek plati

Imam 4 TV-a u stanu, koji će mi kurac više to, imam i sve ostalo, tako da ono, mogu da se brijem kod berberina, ne kod frizera xD

E al da si se brijao sam imao bi 4 TV-a sa većim dijagonalama...prc!

I kaže se frizerka, pošto znamo šta znači riječ frizer.

Ide Reme, treba vreme
I rimuje se vidi

reme prdnem ti u pivo xD

Ja volim mačkarke...i sam sam mačkar jbg

I ja volim mačkarke. Čemu hejt prema tim krajnje nežnim devojkama?

zato sto imaju dlake macije po sebi i trljaju im se macke cmarom stalno o njih i imaju toksoplazmu

Mačkarke >>>>>>>>>kučkarke

Zapravo likuša koja nema blage kako izgleda pola domaćih životinja >>>>>>>>mačkarka >>>>>>>>kučkarka

Ker liže jaja svoja pa liže gazdaricu po faci ova sva srećna bude kao "o duša moja"