Prijava

Skečevima se ubijaju neljudi

stani, sačekaj da dodje fender da vidi i on

stalno to pricam ljudima ali me niko ne uzima za ozbiljno, treba da se ima kombi za takve situacije, pozati se stavi dusek i nista bolje ti ne treba

cekaj sta je sad ovo.maestro obrisao si post nema veze ovo ti je moj odgovor i resenje tvog problema..i sam ga primenjujem sad mi je cak i bolje da dovedem ribu u kombi nego kuci, ko zna mozda je neki lopov pa da mi pretura po stvarima dok se tusiram i mazne nesto, zato sve nose one velike torbe.samo fine devojke vodim kuci a kad ne mogu kuci onda imam kombi

samo kombi, dusek pozadi i jastuk.ovog mog drugara zajebala riba znala je da se on cima da ona ne ostane trudna i posle nekog vremena rekla mu da je trudna i da nema pare za abortus on jadnik morao da joj da 500e koje je ona potrosila sa mnom isli smo po bg zezali se bili u jagodini u muzeju vostanih figura itd

Ma ne radi se o tome nego treba da budem na dva mesta u isto vreme

sto reko neso pa to je osnovni zakon fizike isti predmet ne moze da bude na dve meste u isto vreme

Hahahaha odlični labovi postovi na ovoj strani

tnx, posluzice manje iskusnima

Mogu da zamislim scenu gde devojka pristaje da udje u kombi dok ovaj hvata zalet bocnim vratima i zatvara uz tresak.. ili dok joj otvara zadnje levo krilo ali ovo ne mogu

3 zulja mi napravile papuce isusovke.inace sam dobio informaciju da se moja devojka drzi za ruku i seta sa nekim deckom pa sam obuo isusovke da ne gubim vreme na zapertlavanje.nisam hteo da pravim scenu, sutra cu prvo da se napijem pa cu onda njenima sve da ispricam

Kučkarke svakako više smaraju sa tom pričom, kao da dete imaju.

Baš ovo danas.

Ko nema isusovke neka jede govna

Ко нема ја немам.

Jednom mi je prošao tiket za 22 k ali nisam imao hrabrosti da ga okačim jer sam mislio da će me maestro kocka ismijati da sam sirotinja i krenuti da objašnjava kako on na selu toliko zaradjuje po satu od prodaje ječma :((

pao ispit juce i nista nisam dao u junu

Možda treba da prestaneš da se drogiraš