Prijava

Ili da prestanes da studiras

Da mu je ćale otvorio firmu, pa i da dozvoli sebi takav luksuz, hmm...

Neciji cale otvara firmu a neciji dozvoljeni minus sta ces druze zivot je surov

Na aplikaciji tinder sam danas oko 15h naleteo na jednu pičku od 31 godine koja izgleda kao bomba, sise neke silikonske, usta pušačka, bukvalno kao mimi oro. Nije mi na pitanja odgovarala opširno, tako da nisam mogao da skontam odakle je, nego mi je samo dala skajp i rekla da zove u 19. Nazvala je tačno u minut. Pošto sam kod roditelja u poseti, nisam mogao da se javim baš i pričam na skajpu nego sam to sve pomerio za 21h, rekla je ok.
Bilo je 21:28, poslao sam joj samo "E" i ona me je automatski nazvala, ja sam se javio, ali nisam uključio kameru, a ja sam nju video, ležala je u krevetu sa izbačenim sisama, prstom u ustima i nemirnom kosom. Rekla je da odmah upalim kameru. Kameru nisam hteo upaliti, jer sam se bukvalno pre dva dana obrijao, plus nisam ošišan i soba mi je jako neuredna, tako da 10 puta lepše izgledam na slici sa tindera nego trenutno ovako nesređen. Izbrojala je do pet i nakon što nisam upalio kameru, spustila mi je vezu. Odmah sam joj napisao poruku "ti si prva osoba koja mi je prekinula vezu jel ti jasno to". Zatim me je nazvala za sekund opet i ovog puta sam ja njoj spustio vezu. Tada me je blokirala i na Tinderu i na Skajpu.
E sad, zašto se jadam, ne znam, možda je ovo i bolje, jednu sam HIV infekciju izbegao, ali mi je krivo razgovora, pitam se u kom bi smeru išao, da li bi direktno pitala za seks i plaćanje ili šta, glas joj je takav da zna tačno šta hoće. Imam 23 godine i jako malo iskustva sa kurvama. Samo sam pre 4 meseca bio sa polu nemicom, polu francuskinjom i nisam mogao mesec dana spavati jer sam se utripovao da imam HIV, tako da sam srećan što sam ovu "otkačio". Al opet...

kako funkcionise uopste to sranje jel se stvarno sve ribe na tom tinderu jebu?

Odokativno 80% je tu samo da dignu samopouzdanje

Samopouzdanje.. nisam znao da ga sad i tako zovu.

Gamby ti si genije jebeš mi sve, u pravu si za to. Bukvalno su šatro nedodirljive, spuštaju momke kad im se ovi lepo jave ili šta već, a zna se šta u gradu rade. Svaka čast za komentar.

обори ме мртви партизан све им мртво јебем

Knjige mi ne drže pažnju, posebno ove naučne. Svaku počnem da čitam i shvatim da zapravo ni sam autor ne zna šta priča i da ne može da poveruje u tu svoju priču tipa kao da čitam dela nekih teoretičara zavera o ravnoj zemlji. Možda zvuči suludo ali bi pre čitao neku kritiku od Triforcea ili Boba Rocka nego nekih modernih "naučnika"

Nije da sam nestrpljiv, dam im šansu ali o kakvim banalnostima razglabaju da moram da uđem na Fermijev paradoks na vukašu i čitam iserotine nekog random autora da se dohavizam

Brt bitno je o kojim knjigama se radi, nije isto je li Džordan Piterson ili Ričard Fajnman

ja ucim python,.zajebano.nije zajebano da se nauci sintaksa, zajebano je da se primeni.ne znam ni dal cu moci da naucim da radim..valjda mogu ljudi sa malo slabijim iq da nauce

ako ne mogu sto ne objave koliki je minimum da ne gubimo vreme.i bacimo se na web dizajn

Nisam se istuširao zadnjih nedelju dana

Ušla mi je voda u uvo dok sam se tuširao ne mogu da je izbacim

To je najveca greska bozja. Kako ta voda pojebe koncepciju coveku, pa jel moralo tako duboko da zadire, boze gde je jos jedna filter membrana