Prijava

4 i po miliona nanosekundi ne mogu da dodjem sebi

Nista ni od 3 miliona opet..
To je to za ovaj mesec. Sledeceg cu ogrebati 3 milona i idem na Maldive.

Smiri se,Vuce,simpu jedan pacenicki.

Jel ti uopšte znaš šta znači simp?

Došo sebi.

A ne, ček, pogrešna tema.

Како ми је пун курац више смрдљивог Јутјуба, све живо цензуришу што напишем. Нека џукела ме испрозива и не могу да одговорим, стављам тачке, звездице, мењам речи ал' џабе.

Уствари пишем и коментаре без икаквих увреда па и то нестаје аутоматски.

Smrdi nam vazduh od termorlektrane.

Podseti me celt na nekoj temi, da pare uložiš u nešto. Čovek bez duše, staje mi na muku. :(

Elem, odlučim prošle godine da uložim u nekretninu u turističkom mestu, za izdavanje. Nešto keš, nešto kredit da uzmem.

Potpišem predugovor krajem februara prošle godine, kakav osećaj za filing. Posle 10 dana ceo svet odlazi ukurac. Sve staje, i neke sitnice papirološke oko nekretnine ne mogu da se završe. I tako agonija traje do januara ove godine.

Napokon se papirologija zavrsi, pređe stvar na banku. Obzirom da je nekrernina čista 1/1 i meni plata korektna, sve ide glatko.

Ali naravno ne. Dodje do realizacije kredita, i neka genijalka iz Bg-a počne da koči, da izmišlja dodatne uslove kredita. Pa mi traže još para za učešće, ja uplatim, kao šaleli smo se, treba još ovo, ja rešim i to, ona se opet cenka kao na pijaci.

I tako, agonija se nastavlja. Kad sam potpisao krajem februara 2020god, sve je trebalo da bude gotovo do maja.

Znao sam da ništa što krenem neće mi biti lako, dok mi ne puknu leđa nikad ništa ne završim, al ovo baš nisam očekivao. Elem, će si bude, nadam se. Celt je kriv.

nego kako uvek nadji nekog drugog da krivis, to je siguran nacin da naucis nesto iz svega :)

U iščekivanju sam indijskog soja, samo o njemu razmišljam. Umesto da uživam u ovim kratkim momentima odmora. Smanjuju se brojke po intenzivnoj, i nama je 70% lakše za rad, nego pre mesec dana, da ne spominjem tragični decembar. Od marta 2020 sam u kovid intenzivnoj i prošao sam apsolutno sve od Niša do Kruševca, i sada je stvarno banja.

Ali ovo je kao cunami za koji se moliš da neće obrisati tvoje selo, iako je to sasvim izvesno. Sve su procene da će nam jun 2021 biti najgori ikada. Dupli indijski mutant ne jebe ni vakcinu ni preležani imunitet. Sve se nešto tešim, pa tamo je loša higijena, pa oni ne vakcinišu blabla, visoka naseljenost. Nema bekstva. Krećemo od nule juna. Bože, daj svima zdravlja.

Jebeni cigani brt sta da ti kazem

Sad videh onaj moj post gore. Napokon sam završio, tj 5. Maja potpisujem ugovor.

Valjda se neće izmaleriše ništa do tad lol.

Novinari smrdela gowna, talog čovečanstva trenutno:
-evo britanski soj, jooooj nezodno, grip je zarazan, kovid super zarazan, ovaj ultra mega zarazan
-evo novi brazilski soj, kreće se ka Evropi, stiže samo što nije, ultra mega giga zarazan, strašnooooooo (foto, video)
-ljudi INDISKI SOJ, ultra mega giga tera zarazan, pogledaš u pravcu bolesnika i mreš, gotovo, strašno apokalipsa blizu

Izvadiš đubre za kragnu odvedeš u planinu, klekni dečko, bam metak u potiljak, ostaviš ga šakalima nedelju dana, posle pustiš familiju da ga traži po kerećim govnima.

Reši novinara zabagrelog