Prijava

E to je "Americka" skola
Ograniceni, usmereni da usko gledaju i ne koriste logiku
Pisali smo na sajtu davno o tome
On je vezao bata plavu na plavu i cao
Jebe se njemu sto je neko pre njega sjebao
Balkan generalno ima vijugu vise jer se dovijaju iz muke i bede pa kalavese stvari

I da se pohvalim ako je to za pohvalu jebenu uopste haha
Imam odlicne majstore bukvalno za sve a jebeni sam perfekcionista
Mehanicara limara zidare fasadere itd itd
Mada dosta toga umem sam kad imam vremena i kad me ne mrzi al najbilja opcija je evo tebi druze da ja platim ti znas ti bolje od mene a ja cu da naplatim sta ja znam i to je to

To umnogome zavisi gde si rastao, selo ili grad, kuća ili stan, jel ti ćale bio udbaš pa si sad večiti student poluđanka ili matori ti važi za dobrog vodoinstalera il šta god pa si pokupio fore i znaš te neke poslove u i oko kuće dovoljno za sopstvene potrebe bez da zoveš lika da ti odradi najobičnije lepljenje stiropora ili postavljanje laminata. Plus ako imaš ortake koji žive od toga, njima ostaviš složenije poslove recimo.
A bitno je i da te bar poluinteresuje da sam uradiš nešto korisno, ne pričam sad o uštedi kinte već jbt, treba nešto i sam da znaš da uradiš.
Eo skoro sam potpuno samostalno na svoju ruku uz pomoć YT klipova naravno uradio kompletan mali servis za auto i zamenu antifriza.
Malo se umažeš, ali osećaj da si sam kupio sve što treba uz pomoć gugla i to uradio to dobro, nenadjebiv osećaj je, preporuka.

Da odlican osecaj je kad uradis sam.
To sam malopre hteo Celta da pitam je l se oseca vise musko i je l je ispunjen al reko necu mislice da ga prozivam
Kola kad sam operem i usisam idi bre

A picku kad obrijes? Ha ha ha!

Prvo nokte nalakiram

To sam malopre hteo Celta da pitam je l se oseca vise musko i je l je ispunjen al reko necu mislice da ga prozivam

jebem li ga, ne znaci mi puno to, jedino mi krivo sto kad su dosli nisam samo rekao ostavite to, namontiracu sam nego sam ispravljao (i zasrao na kraju, pa morao 20x duze da se jebem jer nisam imao pojma kako namesteno), fuseraj. EDIT: poceli posao dok nisam bio tu jbg, mozda da sam bio bi me pitali za zice pa bi im reko.

ako ima ko da radi, neka radi, nista manje nit vise musko nisam.

a umem, da ne jedem govna sad da sam neki covek sto mu iznad casti da radi nesto. kad sam dosao ovde, radio sam na poslu dosta manuelno, sto digitalnu elektroniku, sto vece struje i napone, sto mehaniku, pravili smo i probali svasta u labu, nisam kancelarijsko govno oduvek bio.
jedino ne volim da improvizujem ako nemam odgovarajuci alat, a to nemas bas uvek za sve.

Ja baš obrnuto. Ne volim ništa da radim po kući, ne kažem da ne bih umeo, ali nemam strpljenja.

Apsolutno za sve zovem majstore, ne volim čak ni da budem tu dok radi, samo da dođem i da sve bude gotovo. (Doduše to je pucanj sebi u koleno, jer isfušari al šta ću)

Mene stari to naučio dok sam bio manji, bar ono osnovno sto mogu imati od problema u kuci a za kompleksnije zovem njega osim ako nisu neki poslovi gdje ti muda vrisnu, tad zovemo majstore nek se zajebavaju s tim

Mislio otići ovaj mesec u Rovaniemi, da vidim Deda Mraza. Koliko su cene nabili prevoza i smeštaja, jebem li im ono malo majke laponske. Ništa, Deda Mraze, vidimo se u maju.

Skupo i za kamenofile, znaci za nas tek neisplativo

kada sam bio mali, da su mi rekli da je deda mraz zapravo finac joulupukki, imao bih traume.

Nije skupo kao kamenofil sirotilja, nego mi besmisleno dati za dva dana skoro iljadu evra samo za prevoz i smeštaj.

Nisam mogao odgovoriti odmah, trčao u granap, bio lebac u po cene.

Najvažnije je kakav je ko čovek

Bravo komsije, mada to nema sanse da nije bilo

Ja sve probam zaključiti kako me vređaš, rekoh neka tier 3 uvreda koju i ne razumem :D

Haha izvini brt, ne bih ja tebe