Moram nekom da se izjadam :((

  1. Nisam vidio ovo za celtovu bembaru, ako citas celt preporucujem ti novu B klasu, bas mi se svidjela da sam stariji i porodican uzeo bih je

    I da imam love*

  2. ma naravno, al ranije bio drugaciji vaib

    nije bilo popijes pa ides divljas nego bukv fazon popio sam vozim opreznije bez nekog preterivanja sad. a i generalno bila fora vozis i loma popijes ne glumatas vozaca drugima nego svoj si taj neki rad

    zaustavi te pandur nagodis se i te neke fore ako zaskripi neces se oletvati vozis jbt

    debila bilo i onda i sad nema tu razlike

  3. sad pod koksom i ko zna cim vozi gomila mejmuna vikendom nikom nista

    sta onaj pandur da radi kad vidi nekog porsea i slcno, bas ce njega drka

    taj neki fazon bilo i ranije, ako si kulturica nece niko da te gnjavi

  4. Ma radi se to i sad caro samo moje drustvo to nije praktikovalo nikad, mozda smo pickasti po tom pitanju malo

    Mada kad sve sagledas nikako se za neke pijanke ne isplati ici i sa kim osim taksija, cak i ovom sto ne bi cugo nego vas vozio vece je cimanje haos a taksista te odvede za par eura boli te kurac izadjes ubodes kljuc u bravu i strovalis se na krevet ne razmisljas ni o cemj

  5. ma dobro al to je kad znas da je izlazak, a kad izadjes spontano pa ovo pa ono nes ici taksijem ko papak jbt

    o tome ti pricam koncept bukv nije se tako izlazilo ranije nego fazon aj se vidimo i onda ostanes do 6 ujutro npr zadesi te

  6. Mene zaustavi vidi fin momak kulturan ajde idi, drugar se ponasa kao da ga smara migrant na semaforu, kazem mu jebote daj malo razumnije pristupaj to mu je posao, ispostujes ga i prije cemo da palimo dalje

  7. to si u pravu, zlatno pravilo sa pandurima je dobar dan gospodine pun sam postovanja prema vama, radi ih to debelo jer su kompleksasi a na kraju krajeva i ok je to, ne kosta te nista svima super

  8. to je pacifik spika

    ima i druga varianta al tu ti vec treba solid dobar auto i ozb stav nece ni tad da te drka ne zna ciji si jebaj ga tako ide

  9. zvao osiguravajucu kucu, kaze treba da se dostave racuni i dokazi servisera. Pitam jel to po zakonu samo muk sa druge strane tisina traje 20sec prekinem

    Zovem jopet call centar nece niko da se javi lol