Moram nekom da se izjadam :((

  1. Mrzim nove korisnike.
    Lupih minus na dve defke i skontam da su likovi koji su ih napisali stavili ime i prezime za nadimak.
    ALO BRE, IME I PREZIME!?

    Znam šta ćete reći.
    Ali ja nisam kao oni.
    A oni nikako nisu kao ja.
    Prvo, ja sam Awesome.
    Drugo, moje ime je brend.

    Budimo realni, Stefan Kostić je najpoznatije ime i prezime na sajtu.

    Šta će se dogoditi ako u nekoj velikoj gužvi uzviknem "JA SAM STEFAN KOSTIĆ"? Neko će ustati, neko će me prepoznati. Zar to nije odlika selebritija i brenda? Biti prepoznat. Biti prepoznatljiv.

    E sad, reći ćete: "I ti si došao na sajt i stavio ime i prezime kao nadimak, kao i oni".
    Da. Ali sam dosta pratio sajt pre toga. Svako je imao nadimak. Svako. Niko nije imao ime i prezime.
    Tako da je tada bilo mejnstrim staviti nadimak. Pošto sam oduvek voleo da se izdvajam, stavio sam ime i prezime. Izdvojio se. Stvorio brend.

    No, skrenuh sa teme. Mrzim nove korisnike. Totalno su nekreativni. Neduhoviti. Inferiorni.
    Dok ne prođu kroz proces humanizacije, nisu vredni daljeg spominjanja.

    http://img18.imageshack.us/img18/9310/unledawesome.png

  2. Ја сам синоћ имала саобраћајну несрећу, али капирам да је ово Костићево битније.

  3. Kostiću, sve nešto gledam po sajtu u zadnje vreme, pa rekoh da te priupitam... KAKO TE BRE NIJE SRAMOTA DA JEDEŠ GOVNA TAKO?

  4. Stefane Nešto, there can be only one JTU.

  5. Kosticu..nisi ti sam

  6. ja sam pocrveneo...od blama...

  7. ja prvi put u životu vidim da je predražinjo vako reagovao! sa će predraž da jebe kevu kostiću!

  8. KAKO TE BRE NIJE SRAMOTA DA JEDEŠ GOVNA TAKO?

    Ja sam Awesome.
    Aj sad obrazloži, kako i šta.

  9. Štef, i Gandi bi te tukao, a kamoli Predražinjo.

  10. e ovaj, onaj, šta sam teo, šta sam jeo...

    da, ovo sam teo...

    Ceo dan ne zapalim cigaru, oću da ostavim i sednem ovde i onda izgorim 5....jel zna neko zašto to?

  11. Ceo dan ne zapalim cigaru, oću da ostavim i sednem ovde i onda izgorim 5....jel zna neko zašto to?

    Zato što kad ovde dođeš zaboraviš na sve zemljasko. Isključiš se takoreći

  12. Šta bre koji kurac da ti objašnjavam. Odjebi više sa tim tvojim AWESOME, tj. još bolje, zabi ga sebi u depilirani rč i prestani da nipodaštavaš ovaj pošten svet svojim nebuloznim postovima.

  13. a dobro, Stefi oće da bude JTU..al je samo bleda kopija..i on je toga svestan...

    šta ćemo sa ovim mojim cigarama?..jel ima neko dobar savet?..al ako može brez onoga "pređi na ekološke"..i tome slično...

  14. Šta bre koji kurac da ti objašnjavam. Odjebi više sa tim tvojim AWESOME, tj. još bolje, zabi ga sebi u depilirani rč i prestani da nipodaštavaš ovaj pošten svet svojim nebuloznim postovima.

    Neko je samo ljubomoran jer nije Awesome.

  15. Javio, a kad se uloguješ kao zavisnik, jel i onda pušiš? :)

  16. šta ćemo sa ovim mojim cigarama?

    Šta šta ćemo? Zabij ih sebi u nedepilirani rč i prestaćeš kukati! Ščuo?
    :D

  17. A kada Cara spominje pandanizaciju i Stefanovo pipkanje kulenja onda to nije u redu. Eto ti sada legokockare smaraču kako se izrodio kulen!

    Javio, pa rekoh ti bre. Treba da prestaneš da dolaziš!

  18. ne znam Predraže..nisam skoro...ček da probam...:)

  19. Treba da prestaneš da dolaziš!

    ČOVJEK JE OBAJNIJO ILI TI KOBJASNIJO!

    nemam pojma kako, ali moj stari je sam prvog januara 2000 rek'o neću više i nije nikad... jest sažvako sto paketića žvaka, kaki kurac sto i više, jedno godinu dana je baš žestoko mlatio, al kapiram da to ne pomaže previeš, nego volja

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.