Moram nekom da se izjadam :((

  1. Кад кренем да укуцам Сабатон на ЈуТјубу прво на Саба ми изађе Шабан Шаулић... Куд оде овај свет до курца?

  2. ne vredi Predraže...isto..da prostiš puši mi se...

    Caro, cenim da bi to bilo rešenje...al sam sisa bez karaktera...

    Lego, kakav sam još bi ih posle izvuko i zapalio...nije to dobro rešenje...

  3. A kada Cara spominje pandanizaciju i Stefanovo pipkanje kulenja onda to nije u redu. Eto ti sada legokockare smaraču kako se izrodio kulen!

    Ne seri. To između tebe i njega je simbioza jebena. :)

  4. Reci kevi sutra za ručkom da ne sere? Ščuo? :)

    Simbioza je kada forumaški neznalci i auroristi krenu da lupetaju forumom glupsti jer su sujetni do maksimuma.

  5. Keva ti je sujetna, ščuo! :)
    Ogadili ste mi kulen za sva vremena.

  6. Brate ako imaš tako jadan stomak dobro ti posle vuke išta i ostalo na meniju. Skoro da ne znam da se ovde po nečemu nije pljuvalo...

  7. Razočarao sam se u sajt.
    Dok sam ovde dolazio samo kao guest, čini mi se da je bilo bolje. Tada je (kao i sada) bilo 10ak vrhunskih, skoro genijalnih autora, koji kad napišu nešto prosto se oduševiš, kažeš "jebo mamu, svaka čast"... Od toga je prošlo dosta vremena. Nazalost, broj genijalnih autora je ostao (skoro) isti. Ali je sada sajt krcat balavurdijom, internet huliganima, internet mudonjama i internet jebačima keve, fejsbukovcima, definicijama i posterima koje nikom nisu jasne (neretko ni autoru), neinteligentnim bolidima i pametnjakovićima, smajlijima i trolovima (takodje neinteligentnim i neduhovitim).
    Možda sam i ja svojim prisustvom uticao na razblaživanje kvaliteta sajta. Možda bi trebalo da ovaj sajt uvede invite sistem, pa da samo odabrani ljudi (koji nekako dokažu svoj kvalitet) mogu da pišu i komentarišu sve i svašta (po zasluzi). Možda bih trebao da prestanem da kenjam, da završim fax i počnem nešto da radim. Možda nisam jedini.
    Možda.
    Do tada, logout.
    Ne želim da ovo zvuči kao pljuvanje po sajtu ili trenutnom stanju istog, jer nije. Ovo je moje mišljenje, koje apsolutno ne mora da bude tačno.
    Želim vam čišćenje od gluposti i povratak izvornom kvalitetu.
    Pozdravljam vas.
    Razočaran.

  8. Узели су ми 17 500 за регистрацију кола. И таблице су огавне! И упропастла сам маркицу.

  9. Mozda je LegoKockar vise raspolozen za jednu šopsku http://vukajlija.com/ima-sira-na-kurcu-za-dve-sopske ;) ajmo ajmo čeličenje!

  10. Peace brate Šogun.
    Eto Caro, eto Stefane, oterali ste čoveka.
    Caro, Stefane, ogadili ste mi i ime Stefan, koje sam donedavno držao za lepo srpsko muško ime.
    Sad, da nekim čudom dobijem sina, pre bih ga nazvao Masimo neg Stefan.

  11. LegoKockar

    Peace brate Šogun.
    Eto Caro, eto Stefane, oterali ste čoveka.

    Ajd ne patetiši čovek. Niko na sajtu nije zbog nekog autora. Svako ima svoj razlog. Ovaj sajt, kao i svaki drugi, ima svoju naslovnu koja je srž samog sajta i tako ljudi dolaze. Ja sam do sada tamo imao bar 10 komada i verujem doprineo nkvalitetu na neki, makar i patetičan način što vidim ti si uradio svega jednom tako da su poredjenja u tom kontekstu jasna....

  12. Ja sam do sada tamo imao bar 10 komada i verujem doprineo nkvalitetu na neki, makar i patetičan način što vidim ti si uradio svega jednom tako da su poredjenja u tom kontekstu jasna....

    Caro, sti ozbiljan?

  13. Caro, sti ozbiljan?

    Naravno da jesam, mene prati 72 čoveka. Ej. Znaš ti bre ko sam ja oolloololol

  14. Vidi stvarno, 72 čoveka. Jebem ti publiku. Ne smem ni pogledati Stefana, verovatno i njega prati više ljudi neg' mene. A gde sam ja a gde je on, eeeeeee?

    EDIT : Proverio. Mene prati ipak više ljudi. Al' blizu su cifre. A gde sam ja a gde je on, eeeee?

  15. Eeeeee, to ti kažem. Moraš da budeš ultra smarač a ne bledunjava krpa. KONTASH DECHKO?

  16. Ne privlači me to Caro. Ne volim da se eksponiram. Zato i pišem sve ovo sa duplog.

  17. Pa mislim ovo ono. Piši sa kog oćeš ali publicitet mog avatara nije i moj lični. Znači, imaš moj avatar i mene kao čoveka i to nisam ja. Znači ti si čovek u svom okruženju ali avatar nisi ti. Profil na vukajliji nisi ti i ne eksponiraš se ti. Ok?

    samo pnovi da se uverim da je sve ok

  18. A u kurac. Sve uvek mora biti sjebano.

  19. Caro, Stefane, ogadili ste mi i ime Stefan, koje sam donedavno držao za lepo srpsko muško ime.

    Stefan je srpsko kraljevsko ime. KLEKNI PREDAMNOM!!!

    Ne smem ni pogledati Stefana, verovatno i njega prati više ljudi neg' mene. A gde sam ja a gde je on, Eeeeeee?

    Malo statistike: Lego Kockar                                                  Stefan Kostić
    Broj definicija: 76                                                                       183
    Datum registacije: 09. jul 2010                                                   01. april 2010
    Rang: # 454                                                                            # 248

    A gde sam ja a gde je on, Eeeeeee?

    Pravilna formulacija rečenice glasi:

    A gde je on a gde sam ja, Eeeeeee... :(

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.