Moram nekom da se izjadam :((

  1. ЈЕсам, јбт. Добио на три сингла сад у марту 1700. А пре тога се изуо 2300 на тенису пијан. Једно 10 дана пре тога, на 4 меча спуцао то. Ко га јебе, ко није пробао не зна колико је то боље од било чега другог на свету.

  2. lololo
    Ma pujdaš me. :)

  3. Ама, не бог те јебо!

  4. Pa kol'ko si ukupno potrošio?

  5. Е, то ти нећу рећи...

  6. Dankane, to je sve zbog Džankija. Zbog takvih su kockari na lošem glasu. Pu, jebem li mu učiteljicu!

  7. Tulumbac

    Dankane, to je sve zbog Džankija. Zbog takvih su kockari na lošem glasu. Pu, jebem li mu učiteljicu!

    Браво, мајсторе! Али ипак мислим да си хтео да му јебеш васпитачицу. Ололололо

  8. pun mi je kurac ovih moderatora kojima je ovaj sajt sve u životu. povraća mi se od njih....

    Hajd' moderatore čovek i da razume, vlast menja čoveka, nisu mi jasni regularni korisnici sajta koji su se naložili kao da je to nešto stvarno. :D

  9. nisu mi jasni regularni korisnici sajta koji su se naložili kao da je to nešto stvarno. :D

    Eto npr. ja. :)

  10. Хтео сам нешто да се јадам, али сам заборавио зашто.

  11. Možda si hteo da se požališ na svoju zaboravnost?

  12. Borko danas nije tvoj dan :)

  13. А јок, не би био мој дан да сам заборавио нешто да се похвалим, ово је кул!

  14. Previše pijem.

    Aj što pijem sa jaranima, to nije porblem, već što pijem solo, u sobi, derem pivčugu pa krknem vinjak, pa opet pivčugu. Boli me sve al' mi super, onda ne mogu da spavam, pa drkam, pa opet ne mogu da spavam i nastaje sranje. Spavam neka 3 sata preko noći. Odbi d 24 sata ta tri i imaš 21. Od tih 21 nek 8 potrošim na drugare i drugarice - ispadne da pijem 15 sati dnevno. Nemam više para, prodaću neke lančiće, zadužiću se kod zelenaša, ubiće me neko.

  15. Почни да радиш.

  16. Radim, druzja, ne sprečava me da pijem.

    Počinje 'Let iznad kukavičjeg gnijezda' na teveu. Odoh da plačem.

  17. Previše pijem.

    Aj što pijem sa jaranima, to nije porblem, već što pijem solo, u sobi, derem pivčugu pa krknem vinjak, pa opet pivčugu. Boli me sve al' mi super, onda ne mogu da spavam, pa drkam, pa opet ne mogu da spavam i nastaje sranje. Spavam neka 3 sata preko noći. Odbi d 24 sata ta tri i imaš 21. Od tih 21 nek 8 potrošim na drugare i drugarice - ispadne da pijem 15 sati dnevno. Nemam više para, prodaću neke lančiće, zadužiću se kod zelenaša, ubiće me neko.

    Nije to ništa kad vidim da nemoš postaviti avatar.

  18. Mak'o sam ćaletu 5 some što je štek'o za registraciju kamiona. Kapiram, odraće me kad provali, ali vraćam kad-tad... Čim nabavim ponovo...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.