Moram nekom da se izjadam :((

  1. danas je kolega doveo svoju trebicu na posao....on je 83 a ona je 92 godiste...ajde nema tu nista strasno ni on nema puno mozga no dohvatili da se jebu u gradjevinskom kontejneru samo 2 metra od mesta gde sam farbao neke cevi..Ajde njega sto slusam da lupa po onom limenom kontejneru ali ona mala sto stenje.....ladno je dosla u gradjevinsku firmu da se jebe ja i dalje nemogu da verujem da kad je zavrsila sela medju nas sestoricu mrtva ladna zapalila pljugu i trazila od decka joj da joj skuva kafu.....

  2. ahahhahahaha pajko, je l joj skuvo?

  3. ahahahahahah,pajko,kakva priča!trebalo da im dobaciš nešto u kontejner čisto da odzvoni uz stenj!

  4. ljudi jos naidje gazdin burazer i pita mene sto sam navalio a ovaj samo 2 metra dalje jebe pa rastura.....

  5. ahhaah,kao u crtaću jbt,na kraju će da bude ti jeb'o,a on farbao!
    viš,devojke se satiru po kontejnerima,hahahaaha

  6. pa lepo vreme Pajko, red je da se iskoristi za pod vedrim nebom:)

  7. vidi se da ga voli čim sa njim hoće u kontejneru...

  8. vidi se da ga voli čim sa njim hoće u kontejneru...

    haahahahahah!mnogo ga voli sigurno.i baš je ono,suprakul fina devojka koja drži do sebe.

  9. vidi se da ga voli čim sa njim hoće u kontejneru...

    da bas ga voli pogotovo to sto je ajde jednim delom gradjevinac .....

  10. Joooj, jasno je meni odavno da svega ima u božjem oboru...

  11. Sremac

    u božjem oboru.

    jel ti ono bese vocar ili stocar?

  12. a meni buraz stalno priča da ako ne učim, moraću da radim kod njega na građevini, sad tek vidim kolko se to isplati i kolko je knjiga sranje.ccc

  13. Voćar. Dobro, onda, u božjem voćnjaku :)

  14. Fale mi komentari iskusnog interpretata... čovek je baš znao da razveseli...

  15. Ovo što Predrag reče.

  16. A šta je sa Iskusnim?

  17. Mrmune, ima u refrenu jedne pesme stih "Niko ne zna, niko ne zna, niko ne zna..." :)

  18. ..krhko je znanje.

    elem, moj nokat.. :( otiš'o je u majčinu.

  19. Treba da idemo na neki osamnaesti, jeb'o nas osamnaesti, i moj drug je toliko nesposoban da me je njegov brat zvao da pita 'oćemo li zajedno kupovati poklon. I mene ti nesposobni ljudi nerviraju. Da ima 12 godina pa da ga shvatim. Samo se nadam da me neće zvati za njegov 18-i da mu naručim tortu i donesem konfete.

  20. milice, kol'ko popiješ do pola 11, tol'ko ti je. nemoj da cirkaš polako, jer posle kad budeš 'tela onda će već da nestane.. eh.. ti osamnaesti rođendani.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.