Moram nekom da se izjadam :((

  1. blago tebi... nolajferska posla. :D
    meni nedostaje blejanje do ujutru sa drugarima, kao letos.

  2. Дрма ме пролеће, мало сам се заљубишка.

  3. Неће диск да се дефрагментује, багује нешто, крв му погану јебем.

  4. kad smo kod ljubavi, ja se taman zaljubih a onda ovaj raspust sve razjeba. a bilo mi super desetak danas... pre neki dan sam sanjao jednu u koju sam bio zaljubljen 100 godina al šta ćeš kad sam konj, neću valjda opet da se zaljubljujem u nju. :(

  5. Nije ni tebi lako...

  6. puk'o mi je nokat :(((((

  7. Пуца ми курац.

  8. samhaine, jesi bio kod lekara? ima terapija za to...

  9. А ипак си ти плавила, па тако сломила нокат?

    Самхаин и Шејн ми још нису појаснили неке ствари пошто сам лаик.

  10. Какве ствари, Борко?

    samhaine, jesi bio kod lekara? ima terapija za to...

    Нисам био, са' ћу одем, па ти јавим шта кажу. Ако ти имаш неки савет, реци.

  11. За Просинечког.

    Морам да наставим да радим.

  12. nemam savet,nisam lekar...ja došla da se izjadam,pa slučajno videla da je tvoj problem očigledno veći...
    ja sam samo tužna nešto i muči me pms i nesrećna sam nešto...hoću nešto što ne mogu da imam nikad i tako...

  13. Буди сретна што имаш.

  14. ...hoću nešto što ne mogu da imam nikad i tako...

    zaljubljena si u zauzetog muškarca?

  15. ja sam zauzeta,pezose...

  16. мене нико не воли. :((

  17. мене нико не воли. :((

    nije valjda da se zbog toga ne jebeš? aj' reci čiji si dupli, pa da odma' karam za nagradu...

    nego, da se požalim i ja...

    eto još sam u gipsu, koji je uzgred sav sjeban od hodanja, opet nisam otišao na ispit, izgubiću opkladu da ću završiti faks do jula, tako da ode gajbuša, i opet sam samo jednu utakmicu opalio na kladži...

  18. ni mene niko ne voli pa ne kukam.

  19. Pa malo njih na ovom sajtu neko voli. Valjda smo se zato i skupili ovde, jer samo jedni druge možemo da trpimo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.