Moram nekom da se izjadam :((

  1. јесте, углавном помогне... али нема се за свако вече... кад би имо, вероватно се не би трезнио :) и тако, питај сад бога што све ово пишем, знао сам да ћу добити неки коментар који треба да ме орасположи или охрабри или тако нешто... нема везе. хвала, бакутанеру.

  2. Nisam kući išao 5 meseci, već treći vikend nemam slobodan. :-/ Postepeno postajem rob kapitalizma, prodajem dušu za novac. Nedostaju mi majka i brat. A šta da radim kući, ko god ode kaže da je gore iz meseca u mesec, ljudi ostaju bez posla, penzije i plate se smanjuju?!

  3. Kolko imaš godina?

    Osamnajst.

    Ali ne možeš čekati da ti padnu s neba nego se potrudi. Bez najboljeg prijatelja ne možeš, to znaš.

    Ma znam, ali nekako, kako se god trudim, uvek na kraju ispadne sranje. Nekako mi vise muka od truda i cimanja oko drugih.

  4. Изгубила сам најдражу минђушу.

  5. Синоћ сам се напио заједно са најбољим ортаком са којим блејим нон стоп задње 3 године. И углавном, нешто узмемо да се зајебавамо, и добије ме у ''болну тачку'' и ударим га коленом, сјебем уста... Сад ми је канал фест. Шта да радим?

  6. Изгубила сам најдражу минђушу.

    uzeo hc za uspomenu?

  7. Изгубила сам најдражу минђушу.

    Па добро, остане ти она друга. Сем ако мислим на погрешну минђушу?

  8. uzeo hc za uspomenu?

    Шта је хц?

    Гм, па не могу једну да носим.

  9. Ozrenka Soldatović nosi samo jednu!

  10. Imam problema sa kockanjem,svrbe me pare i zuljaju me sociva.

  11. zajebane orgulje bile sinoc

  12. Блеки, да ниси ти узео :)

    Пајко, не капирам те :П

  13. Jesam, katija, znam da se ne ljutiš. ;)

  14. Ставиш само једну, на том уху (или увету; где су грамар-нацисти кад ти требају) тераш косу иза њега (уха), а на другом не.
    ИЛИ, у зависности од тога каквог је облика минџуша, направиш нови пирсинг. Сад, имам неке идеје, ал има деце овде.

  15. Za one koji su pratili moju hvalu na drugoj temi - izgubili smo od pedera. Eto. 1:0. Ja imao šansu na početku tekme, ali nisam uspeo da im uteram, da se tako duhovito izrazim. Pederi su čudo - biju kao Škoti, a vrište kao Italijani. Jedan peder me dva puta omajao bez lopte, onda sam ga gurnuo, a on pao kao Pavel Nedved. Sudija meni žuti (što je sasvim u redu), ali peder nešto polemiše i - šlag na tortu, mrak na oči - počne da me proziva "jer mi nemački nije gramatički ispravan"!

    Jebemtisunce, ala sam popizdeo. Pa znam da nije gramatički ispravan, ali da me zbog toga vređa peder? Msm, nije što je peder, nego što je i on neka jebena manjina. Pa pizda mu materina, da mu pizda materina, peder, a nacista. Da smo igrali na nekoj poljeni bez sudije, zaboravio bih na političku korektnost i promenio bih mu facijalnu ekspresiju.

  16. Da smo igrali na nekoj poljeni bez sudije, zaboravio bih na političku korektnost i promenio bih mu facijalnu ekspresiju.

    +472

    Свака ти част што га ниси и овако, поред судије.. Ја би морао, мајке ми. После би попио доживотни ''бан'', ал' ако.

  17. Свака ти част што га ниси и овако, поред судије.. Ја би морао, мајке ми. После би попио доживотни ''бан'', ал' ако.

    Nije meni za doživotni ban u toj ligi, nego bi 100 posto kaznili i tim, a ja bih morao i na suđenje, ipak je ovo Nemačka. Ovako, iskulirao sam ga, ali uvek postoji i drugi deo prvenstva i još jedna utakmica.

  18. Ox bitno je da si ti supak sacuv'o, ko jebe rezultat

  19. eh...tako bih volela da sam sada na nekom tropskom ostrvu...plaza, NJ.V. Sunce, lagani povetarac, miris okeana, a ja lezim u hladu, i uzivam u zadovoljstvu zvanom MASAZA TOPLOM COKOLADOM...pa jos cetvororucna (kraljevska)....ahhhh...masiraju me jedan mnoogo dobar crnac i zgodna plavusa ...Hvala snovima...dreams are made to make me happy!!

  20. Kakav pocetnicki trol, pfffft.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.