Moram nekom da se izjadam :((

  1. ja žene i tako tako..i volem i ne volem.....al pičku što volem to je zlo....

  2. ljubinka,otud i privilegije i prednosti,samo od pičke...nije valjda na lepe oči?pogrešno sam formulisala ovo što volim što sam žensko...ja volim što NJU imam...

  3. Ne mogu da nađem jebenu temu o Ceci pa ću napisati ovde!
    Gledao sam intervjuisanje nekih čobana iz Žitorađe i valjda još od nekud i ne verujem! Toliko smo retardirani da ne da treba da nas bombarduju nego treba motke u guzice da nam guraju dok nam oči ne ispadnu! Ne govorim to samo na osnovu intervjua koji sam gledao već i na osnovu komentara mnogih ljudi s kojima se srećem! Ne mogu da razumem ni NEUTRALNOST, a kamoli PODRŽAVANJE ovih presuda!
    Jeste najveća zvezda, jeste da ima pesme, al bre to treba iz rešetaka da guli krompir, a ne da joj daju jebene narukvice ili nanognice šta već! A i to dal joj je život bio težak, dal nije imala izbora, dal su je kidnapovali šiptari pre dvajes godina, koga boli kurac! Jadfni smo i bedni i treba nam vize ponovo uvesti, jer smo daleko ispod evropljana i treba da uvedu testove koje moramo da prođemo da bi napustili zemlju da ne bi širili retardiranost!

  4. Kramponom mene nešto bole tuki za nju...al kad bi od te love napravili vrtić, na primer, još bi promenio mišljenje o celoj toj smejuriji..vako će samo da prespu lovu u svoj džep...

  5. Evo teme - http://vukajlija.com/forum/teme/23856-da-li-ova-parodija-od-drzave-moze-potonuti-jos-nize-ili-je-dostignuto-samo-dno

    Sud danas potvrdio dogovor, i zvanicno smo udarili o dno. Ali toliko smo utrnuli od udaraca, da vise nista ne boli.

  6. Ne, ne javio! Da mogu da biram dal ceca da robija ili da se gradi vrtić, onda bih birao vrtić!
    Treba bre i da robija, i da joj se sve oduzme i te pare potroše na neka opšta dobra tipa vrtići bolnice...
    Jebo tu šemu da neko ojadi 50 miliona i posle toga mu oduzmu veći deo „stečenog“ (NE SVE!) i ne robija! To znači da se zločin isplati!
    Još dobije narukvicu za dž!

  7. naravno da se u srbiji zločin isplati... za svirepo ubistvo, uz dobrog advokata i malo podmazivanja, možeš da se izvučeš sa uslovnom.. naročito ako si murkan, tek onda ti niko ništa ne može... svašta...

  8. Srbija se saginjati nece..a i da hoce,nize ne moze.Ovo je dno dna.

  9. kurcu ne valjamo! da bi se pomerili iz mesta moramo da utuvimo u glavu da smo zaostali! baš zaostali!

  10. Muka mi je, boli me glava, prejela sam se danas. Od 3 sata popodne ništa nisam mogla da pojedem. Sad ne mogu da zaspim. :(

  11. Вотафак? 'Ладно Вук21 дао својој женки профил. :))

  12. Aha :) On krenuo ispočetka. Dogovorili se sa Kaizenom i poštujemo pravila.

  13. Gospodja Oivaj je dobila prijateljicu na Vuki :)

  14. uuuuuuuuuuuuuuuffffffffffff gfffffffffffrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa šbbrrbrčiwuehkfhnkjbvkjančfkjnebfbfw
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  15. uf, sad mi lakše....

  16. Imam blokadu. Nisam napisao nista suvislo vec mesec - dva, osim nekih clanaka "protiv sistema"... Da ne pominjem da nemam inspiraciju da pisem knjigu koju sam zapoceo, i hocu da zavrsim... I ko jos pita za skolu?

  17. kakvih članaka "za muškarce"?

  18. Ispravio sam. Uglavnom protiv sistema, i braka, i jos nekih sranja koji mislim da bi bili interesantniji muskoj populaciji. Mojih godina, i par godina stariji... Hm... Los izbor fraza, los izbor...

  19. e jbg, ja se ponadala da je neki playboy material ;)))

  20. Pa nemoj jos da gubis nadu. Bas sam sad poceo da pisem tiradicu o cinjenici da zene vole seks vise od muskaraca ;))

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.