Moram nekom da se izjadam :((

  1. razumem te, voćkice.... =(

  2. javlja se...ali nema sexa. Uostalom,nema veze. LONG LIVE MASTURBATION!

  3. Voćkici fali "banana" za voćnu salatu.

    enemyofthefreeworld

    Mislim da ću morati da se malo iskuliram od sajta, msm nije mi drago zato se jadam :P

    Ovo je za: Moram nekome da se pohvalim!

  4. Jbt, jednom dođem da se izjadam i naiđem na (prema njenim rečima) nedojebanu... Kako ja sad protiv toga? Kako?

  5. to nisu moje reci,tako me je opisao moj prevareni bivsi decko.

  6. hahaha,banana,,bravo Reservoir dog:)

  7. Dosao je neko nov,poseban,ulepsao mi par meseci,a onda otputovao,i ja ostadoh,ucveljena i tuzna,a kako bi rekao primitivan svet-nedojebana),hahaha:))

    Ovo je rekao tvoj prevareni bivši dečko?

  8. znas,on je bio primitivan,sad sad to tek spoznala. Zao mi je sto nisam ranije...Ali,ko gubi ima prava da se ljuti. A on je bas bio ljut,pa mi je to rekao.Tada,i nikad vise. Nije imao prilike.

  9. I ja sam nedojeban. Sinoćke mi se smakla sa one stvari, a ja taman sa fudbala došao, rekoh - sad će pa'ne na belegiju i onda ću se skršiti od spavanja al' lafo je neraspoložena i samo joj se mazilo. More, mrš, nisam ja tamo neki da se mazim.... I nije mi ostalo ništa drugo sem da se skršim od spavanja.

  10. osim toga,sta si se uhvatio bas za tu rec? Da nisi i ti mozda takav? Ili je to "sindrom ponedeljka",mozda...

  11. kao sto rekoh,long live masturbation! Odoh da malo volim sebe.

  12. @Reservoir, misliš da je to uspeh? Više smor...

  13. I ja sam nedojeban. Sinoćke mi se smakla sa one stvari, a ja taman sa fudbala došao, rekoh - sad će pa'ne na belegiju i onda ću se skršiti od spavanja al' lafo je neraspoložena i samo joj se mazilo. More, mrš, nisam ja tamo neki da se mazim.... I nije mi ostalo ništa drugo sem da se skršim od spavanja.

    jel te jutros probudila gromkim prdezom?

  14. Jeste, pa sam je opalio štosom u butinu.

    Spavao sam doma, usamljen poput kineskog graničara.

  15. bože, kako mi je neki put drago što nisam muško, pa ne moram da imam posla sa ženama...

  16. da lemajic pa vama je u genetskom kodu da rogovi rastu kad naidjete jedna na drugu

  17. Žena je stvorenje ćudljivo i uzbudljivo, štono kaže Bebek....

    Jesu svakakve, al' ih volem, pa šta ćeš.

  18. I ja ih volem,bas:))

  19. i ja mnogo volim što sam žensko...nekad sam prosto zahvalna što se rodih kao žensko. samo mi je žao žena koje ne znaju da koriste prednosti i privilegije, a stalno srećem takve.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.