Moram nekom da se izjadam :((

  1. И имам више пратиоца на Кајлији, него на саундклауду :(

  2. Ja sam danas tačno 4 dine na VuCi, a niko da zamijeti!
    Ah, grke li sudbine!

  3. Čestitam Dože! Stvarno nije mala stvar, da ti posle 4 godine nije nestalo inspiracije.

  4. Свака част бураз! Један од ретких који су све време ту!

    А сад изјадање.

    Радим траку већ 2 сата, наравно, заборавивши да сејвујем, кад одједном ПРЦ, нестане струја и сав труд оде у воду. -.-

  5. Sekiracija. Smotaj jedan da se smiriš.
    EDIT Hvala na čestitkama, nije bilo lako, ali publika je bila 12.igrač.

  6. Publika je tvoja najbolja na svetu, niko Dože nema to što imaš ti :))
    Svaka čast, "matori" :)

  7. Ovo matori, i ubuduće obavezno pod navodnike ;-))))))

  8. Хахаха, сад сам се напирк'о, сад може 'де 'оћеш!

  9. Имао сам тако добар дан, али сам се испичкао са мени драгим особама, те сад нисам ни за криви...

  10. Покисла сам, четврти пут за недељу дана. Буквално сам сва мокра.

  11. Srećan rođendan Rezervoar, i srećno kvašenje Katiji...

  12. Срећан рођендан РД

  13. Pročitam 4 strane teme, smislim šta da napišem i onda vidim da je Peki zaključao. Jebi ga Peki.

  14. Nije bre čoeku rođendan nego 4 godine bitisanja na sajtu :)
    Čestitno ulični psu, čestitno da je...
    .......
    Izluđuju me ljudi koje primim u kuću, ugostim i sve po redu pa posle ufuraju da sam im štajaznam bogznakako nešto, to se rečima ne može opisati, pa počnu s performansima i glupostima, takozvani furset uhvate. Ono sad ćemo mi kao da se zajebavamo pa će oni da mi određuju s kim ću, šta ću i kako ću da živim. Pu!

  15. Zemaro, sve teže mi je da pohvatam tvoje postove i šta ti pokušavaš da kažeš sa njima?

  16. Ma ne znam brate, jebo post, samo da ga prostiš spustim negde. Dođu mi ljudi, tu ih gotivim, vodam, jebem sojke, držim kao malo vode na dlanu onda oni odu pa krenu s nekakvim iživljavanjem porukama, slikama i tako to. I hajd ti sad njima objasni da je to iz čiste kurtoazije bilo, nisam im mama ili štajaznam šta. Ništa, nebitno. Daš mu ruku oće da ti iščupa istu iz ramena. Polude, jebote!

  17. Aha, kontam. Ma ljudi su stoka, ne znaju nu da podrignu poslije ručka u gostima, a da ti ne pričam dalje. Neće ni rukama da jedu više, sad svima treba po 5 garnitura escajga. Najbolje u planinu, pa da ti niko ne dolazi.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.