Moram nekom da se izjadam :((

  1. to jeste muka bre Aurora..al ja sam naučio da to teram u pizdu materinu..oma...posle pričaju da sam uobražen i slično al mogu da povuku za džoku...

  2. A da nisi bila fina prema njima znao bi cijeli grad. Ne mo'š ti udovoljit' današnjim ljudima. Stoka.

  3. A ne, ovi moji polude isključivo kad odu. Dotad- sve pet. Mojne slikaš pa da širiš, kaže OK, ode i počne da meće li meće, onda kao sad će da bude kalif umesto kalifa pa da mi menja najbolju drugaricu- obavezno počne s njom svađu, ne bi verovao, tri godine ista priča različitih ljudi i to nezavisno jedni od drugih!? Bog te jebo k'o da im je po dvanaest godina.
    Seljakija neiživljena.

  4. Ja sam seljak po rođenju. Nismo svi isti. Ja sam seljak i kao karakterno okarakterisana osoba.

  5. Ne mogu nikako da zaspim, ne spava mi se...
    Nerviram se.
    A ujutru treba da idem na plivanje, pa da ucim ceo dan za kolokvijum...

    i takooo...

  6. Pisem doktorat. Ok bi bilo da sad ne pisem uvod, nakon sto sam sve ostalo ubacio, a toliko mi ide na zivce da bukvalno kenjam o necemu na 10ak strana a znam da to svako ladno preskoci kad krene da cita, zato sto je najobicnije proseravanje.
    A mora kao da ima.
    Ocu da udarim nekog preko face. Mislim da bi se bolje osecao.

  7. Упиши неки курац или тако нешто да видиш дал неко чита увод :))

  8. Vređali su me na forumu, svi su bili protiv mene i mojih memija. Nekak sam izdržao i napokon su shvatili.

    I da, nekako tiše prdim.

  9. Nekak sam izdržao i napokon su shvatili.

    Шта смо компрендовали - да интенциозно алпинизујеш пенис?

  10. I da, nekako tiše prdim.

    sad se setih jednog vica:
    -kako prdi peder?
    -Hhhhaaaaaa

  11. izvini, lupam, nervozan sam :)

  12. Ne mogu da nadjem jednu pesmu... Pesma ide nesto ovako : Iiii mi se vozimo i mi se vozimo... Viski, zene i varanje na kartama... Nasao sam nedje da to peva "Labaratorija zvuka" al ne mogu da je nadjem. Zna li iko ?

    Jebga nema teme Raznorazna pitanja.

  13. sunshine, a da probaš ovde, kapiram da će više ljudi koji mogu biti od pomoći videti :)
    http://vukajlija.com/forum/teme/25016-pomoc-ima-jedna-pesma-ime-joj-ne-znam
    sveža je tema...

  14. Sta bi ja bez ovih pametni ljudi :D .. Tnx Church.. Trazio sam, nas'o nisam.

  15. Бдио над књигом од 22 до 04. За шест сати можда саставио сат времена ефективног учења. Концентрација нула, мисли лете у пичку материну.

  16. Nemamo toalet papira u kući...

  17. Uh, ovo n!n!no, je baš ozbiljno.

  18. Nemamo toalet papira u kući...

    samo da kuci ne citate 24sata nece biti za sve....

  19. ja sam bolestan i neće da mi ode na pirate bay gleda mi se dogville. I da, ni ja nemam papira mrzi me da odem do prodavnice, valjda neće da mi se prikenja skorije...

  20. Zbog...

    Морам некоме да се похвалим!
    church pub
    Sredila sam sve bookmarkove na chrome-u, nakupljene za godinu dana i nabacane preko 500 komada linkova, razvrstala po tematskim folderima i obrisala nepotrebno. :)
    malopre

    ...nisam ništa učila :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.