Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ja ne govorim tako dobro srpski kao hebrejski. לשון הקודש

  2. Topla preporuka: Nađi sajt sa hebrejskim slengom.

  3. לשון הקודש

    Ово је босански.

  4. Ja sam po državnosti Srbin a po nacionalnosti Jevrej. Vukajlija je baš odličan sajt i hoću da budem ovde

  5. Budi, ko ti brani, samo nemoj da troluješ, a još manje da "prepoznaješ" antisemitizam.

  6. Vidi coveka. Uspesno mozes trolovati samo na definicijama, i narocito posterima. Tamo dolaze novajlije, ovde je malo iskusniji tim koji ti ocas posla moze napuniti semitsko ili nesemitsko dupe simikama.

  7. Jericho

    Vidi coveka. Uspesno mozes trolovati samo na definicijama, i narocito posterima. Tamo dolaze novajlije, ovde je malo iskusniji tim koji ti ocas posla moze napuniti semitsko ili nesemitsko dupe simikama.

    Puna bulja šimika.

  8. Ово је босански.

    hahahahahaha

    ahile, ma budi i kinez ako hoćeš, za ovakvo trolovanje ti ne treba jasno definisana nacionalnost...

  9. Пукла ми је бројаница :(

  10. Loš znak Borko. Idi u crkvu i nabavi drugu-novu.

  11. Што је лош? То и није направљено да траје вечно, него ми та била драга.

  12. E, jebi ga. Šta onda kukaš?! Ne treba tebi brojanica nego nakit, izgleda.

  13. Ту нико није ни видео.

  14. Pao mi telefon s trećeg sprata na mermerne stepenice ispred faksa...razbio se.... uspela da sve spojim...i za divno čudo - radi! I kamerica, i zvučnik, ma sve. Ekran ostao čitav, samo mi jedna tipka - taraba nije baš kako treba... :(

  15. I dosla si da se IZJADAS da on uprkos svemu radi?

  16. Paaaa doživela sam stres! I ne radi jedna tipka!

  17. hahahahahhaha aaa, pa da, to ima smisla, a ja se baš pitala zašto pobogu nosi fiksni na faks! :P

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.