Moram nekom da se izjadam :((

  1. Umal dizginemo veceras na ibarskoj... neka saobracajka, pa se stvorila kolona.. totalni haos.. upute nas na seljoput i ondak se bus umalo zaglavi ispod nekog niskog nadvoznjaka, pa rikverc.. a krcka krov.. pa ondak kroz ceeelu opstinu Lazarevac i Kolubaru.. preko 3 koloseka/ zanemarili su dve spustene rampe i semafor.. Mrzim kad se vozim autobusom, a odnekud uleti voz../sreca te nije.. pa opet pogresise put.. pa rikverc i umalo dudarimo u neki kamion..straoba...jedva preteko..

  2. Ја бих да одлетим негде. Далеко.

  3. uh apotekarka, baš gadno...

  4. uh.. videla sam da nece na dobro da ispadne cim majstor nije pustio vesele trilere:), al rachunjam/ Pazarac je to..Sto je sigurno-sigurno :D

  5. Udahni tri puta.Deset puta.Disem kao nenormalna,na nos,iz stomaka.Nece mi pomoci ni sve energetske vezbe,joga,disanje ni sva kozmeticka industrija.Ne mogu vise da akumuliram stres,previse ga je...ne mogu vise da se osmehujem i kazem: "pa vazno je da sam zdrava". Nisam zdrava,ako ovako nastavim! Konfuzija,totalna.Volela bih da sam srecnija.Ceznja za srecom je jedna vrsta virusa koji kruzi medju nama.Kombinacija ranjivosti,strasti,ocajanja,zaljubljenosti a tu se negde uguralo i nezadovoljstvo postignutim.Mogla sam i vise. Moglo je sve da bude savrseno.Ja i moja glupava strastvena priroda.Temperament,ludilo,hiljadu zivota u jednoj meni.Uzas. A zivot je prekratak za savrsenstvo.Take everything you can,mislila sam,ali izgleda da to nije dobro. Treba biti umeren. A ja sam bila neumerena. I,da - sex je precenjen.
    If only we can have two lifes. One to make mistakes,the other to make profit out of them.

  6. Uzela sam latinski kao izborni za sledeću godinu. Nek me neko lupi nečim po glavi.

  7. kako me nervira ova vuka što ovoliko baguje breeeeeee!

  8. Vuka radi kao punoletni motokultivator Cige Sandžokana po ciči zimi. A ja uz to uzeo da čitam nove defke i svaka druga me informiše da je Novak car, dominator i da je Nadal pička. I defke imaju smajli.

  9. Nofuck maloumnici prave Nofuckovske postere i očekuju da će server to da izdrži. I MENI NEĆE DA OSTAVI POST ZBOG TOGA. I SAJT SE RASPADA. Kaizene stopiraj pravljenje postera na par sati.

  10. Е стварно, јебени постери...

  11. Devojka koju muvam poslednja dva veka mi je prekopirala chat gde je muva neki drugi bilmez i kaze mi da se RAZNEZILA jer joj je poslao neku gej pesmu!!! Pa nisam veliki luzer! A U KURAC! Postajem peder i idem da trpam Eltona Dzona za pare! Jebem ti zivot... i smrt...lololo

  12. Devojka koju muvam poslednja dva veka mi je prekopirala chat gde je muva neki drugi bilmez i kaze mi da se RAZNEZILA jer joj je poslao neku gej pesmu!!! Pa nisam veliki luzer! A U KURAC! Postajem peder i idem da trpam Eltona Dzona za pare! Jebem ti zivot... i smrt...lololo

    Stefane, ne bi verovao šta se može ako znaš tri sazvežđa da prepoznaš! I još i Rakićevu "Iskrenu pesmu" (bez obzira što pljuje žene do maksimuma)! Probaj na te fore...

  13. Rakic za ljude koji jos nisu prevazisli poeziju Dobrice Erica?! Ma pusti to, molim te... :) Nego ja idem dalje... Nema ''leba'' od ove :)

  14. Stefane, jebote, slična situacija. Vrlo. Pišem neku jadnu pričicu jer sam jadna i osećam se jadno i zato se jadam. Obećavam da neću staviti u defku, osim ako ne postanem još jadnija.

    Ox, ne znam na kome pale te fore...

  15. Daj da vidimo tu jadnu pricicu... :D A fore pale... ;)

  16. Ne osećaj se obaveznim da pročitaš do kraja ;)
    E, ne pale :P

    Ubiti. Nebitno kako. Zapaliti, zaklati, zakopati, zadaviti, upucati, ugušiti. Ima još. Valjda je izbor prevelik da bi se nešto učinilo. Sve je podjednako primamljivo. Oduvek imam kompleks Buridanovog magarca. Ali nije ovo do mene. Kako vi podnosite? Sposobni ste da čitate, dakle posedujete dovoljno sivih ćelija za razmišljanje. Niste papkar, kopitar? Ameba? Kako se borite s tim životinjskim nagonima? Ili ste jednostavno „iznad“ toga? Poštujete svaki ljudski život i smatrate da on obogaćuje planetu, čineći je raznolikijom. Trošenje resursa. Bacanje, traćenje. Tako bih ja to opisala. Prosto, šteta 'leba koji jedu. Nije frka biti glup. Ima nas svakakvih. Savršene li rečenice. Podseća me na ono „Svi greše“. Bitno je da imate zvučnu sintaksu u rukavu za brzo opravdanje glupih (vama svojstvenih) postupaka. Šta, pre svega, imate vi kome da se pravdate? I zašto vam trebaju tuđe rečenice da biste se predstavili svetu? Možete da zapamtite, ne možete da smislite. Naučićete, ali razmišljati nećete. Pevaćete kvadrate svih dvocifrenih brojeva dok tapkate jednom rukom glavu a drugom kružite oko pupka, ali kad vas pitaju koliko iznosi kvadrat najmanjeg prostog broja uzećete kalkulator, stisnuti ON i počešati se po glavi, pretražujući uzaludno pogledom prostoriju. Ako ste pročitali dva puta prethodnu rečenicu nemojte nastavljati. Bilo bi besmisleno. Nastavićete sa čitanjem? Hvataj kreker.
    Dobro, možda je ubiti prestrogo. Potrpati na neko ostrvo i izrabljivati. Da jedu krompir koji kopaju. Serem, znam. Ne bih ja. Nikad. Ja jesam iznad toga, ali tako želim da nisam. Da pljunem mamlazu u facu. Da odvalim jednu roditeljsku, da mu zvoni u ušima k'o Kvazimodu. Ali jok.
    Uvek ćeš naći dobro u ljudima ako se potrudiš. Svi su u suštini, ispod površine dobri, samo nose loše maske. Nema loših ljudi, samo onih koji su malo više grešili. Odneće te Cigani. Narašće ti rep od kafe. U Deda Mraza nikad ni nisam verovala.
    Je l' to sklad? Jin i jang, plavo i žuto, rat i mir? Jedno ne postoji bez drugog? Međusobno se isključuju i nadopunjuju? Hmmm. To je najbolje što mogu. Hmmm. Dalje? Ne znam kuda dalje kad ne znam ni gde sam krenula. I tako lutajući, dođoh na početak moje dezorjentisane misli. Idem u krug jer me nisu učili da hodam ovom pustinjom. Vidite? Nisu me učili. Neću i ja da budem ta. Idem da shvatim.

  17. Ox, ne znam na kome pale te fore...

    Fore ne promašuju nikad.

  18. C60

    Ne osećaj se obaveznim da pročitaš do kraja ;)
    E, ne pale :P

    Ubiti. Nebitno kako. Zapaliti, zaklati, zakopati, zadaviti, upucati, ugušiti. Ima još. Valjda je izbor prevelik da bi se nešto učinilo. Sve je podjednako primamljivo. Oduvek imam kompleks Buridanovog magarca. Ali nije ovo do mene. Kako vi podnosite? Sposobni ste da čitate, dakle posedujete dovoljno sivih ćelija za razmišljanje. Niste papkar, kopitar? Ameba? Kako se borite s tim životinjskim nagonima? Ili ste jednostavno „iznad“ toga? Poštujete svaki ljudski život i smatrate da on obogaćuje planetu, čineći je raznolikijom. Trošenje resursa. Bacanje, traćenje. Tako bih ja to opisala. Prosto, šteta 'leba koji jedu. Nije frka biti glup. Ima nas svakakvih. Savršene li rečenice. Podseća me na ono „Svi greše“. Bitno je da imate zvučnu sintaksu u rukavu za brzo opravdanje glupih (vama svojstvenih) postupaka. Šta, pre svega, imate vi kome da se pravdate? I zašto vam trebaju tuđe rečenice da biste se predstavili svetu? Možete da zapamtite, ne možete da smislite. Naučićete, ali razmišljati nećete. Pevaćete kvadrate svih dvocifrenih brojeva dok tapkate jednom rukom glavu a drugom kružite oko pupka, ali kad vas pitaju koliko iznosi kvadrat najmanjeg prostog broja uzećete kalkulator, stisnuti ON i počešati se po glavi, pretražujući uzaludno pogledom prostoriju. Ako ste pročitali dva puta prethodnu rečenicu nemojte nastavljati. Bilo bi besmisleno. Nastavićete sa čitanjem? Hvataj kreker.
    Dobro, možda je ubiti prestrogo. Potrpati na neko ostrvo i izrabljivati. Da jedu krompir koji kopaju. Serem, znam. Ne bih ja. Nikad. Ja jesam iznad toga, ali tako želim da nisam. Da pljunem mamlazu u facu. Da odvalim jednu roditeljsku, da mu zvoni u ušima k'o Kvazimodu. Ali jok.
    Uvek ćeš naći dobro u ljudima ako se potrudiš. Svi su u suštini, ispod površine dobri, samo nose loše maske. Nema loših ljudi, samo onih koji su malo više grešili. Odneće te Cigani. Narašće ti rep od kafe. U Deda Mraza nikad ni nisam verovala.
    Je l' to sklad? Jin i jang, plavo i žuto, rat i mir? Jedno ne postoji bez drugog? Međusobno se isključuju i nadopunjuju? Hmmm. To je najbolje što mogu. Hmmm. Dalje? Ne znam kuda dalje kad ne znam ni gde sam krenula. I tako lutajući, dođoh na početak moje dezorjentisane misli. Idem u krug jer me nisu učili da hodam ovom pustinjom. Vidite? Nisu me učili. Neću i ja da budem ta. Idem da shvatim.

    A ja mislio da sa mnom nesto nije u redu jer moram da razmislim da bih skontao koja boja je zuta a koja plava :/

  19. JA SAM PIČKA!

    Eto, priznao sam! A ovo mi je jedno deseti put da sam priznao, a opet ne mogu to da promenim!

    Zašto sam toliki majmun?

    Dopisujem se sa curom već dve nedelje, i to baš onako intenzivno.
    Izašli smo tri put do sad!
    I ajde OK, prvi put kad smo izašli nema veze, nije ni bilo šansi! Ma ajde i drugi put, mogu sebe da slažem, nije isto bilo šansi, ok!
    Ali treći put!!! Otpratim je do zgrade, i ona staje, čeka, i ja pičketina ona najgora ne uradim ništa!
    Pa mogu tačno s mosta da se bacim kolika sam pička!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.