Moram nekom da se izjadam :((

  1. Murinjo, post'o si dežurni na ovoj temi. lololo

    Htjela i ja pirsing al' tata bi ga kliještima micao pa odustah. A što se tiče sredine u kojoj živim... Bole me kurci. Pa realno, ođe šta god da uradiš poprijeko te gledaju, navikneš vremenom. Stoka. Eto zašto bih ja da živim u vel'kom gradu.

    OuJustMe, zavisi kakvo je mjesto u kojem bi da radiš. Meni iskreno ne bi bilo prijatno da radim u nekoj kafančini đe dođu seksualno isfrustrirani pedofili da te odmjeravaju i oslovljavaju sa 'mala'.
    A ako će profesor da te obali zbog pirsinga vazda mu se možeš najebat majke jer nema pravo to da radi. Al' ono baš mu se najebeš majke. Samo ako nisi baksuz ko i ja pa da ti predaju neki fosili pa ne možeš se svađat' iz nekog jebenog poštovanja jer su jednom nogom kročili u grob.

  2. Ma ja se sa profanima ne svađam, volim jedino da diskutujem sa profesorom veronauke, iako sam ateista, al veruj mi, neće nijedan profesor da te obori ako znaš, stvarno neće, oni su ti one kominjare koje sad veruju u boga i božju kaznu. A i mojne da se svađaš sa njima, ništa ne postižeš, ja sma to radio. Jer realno, sve će doći na svoje, kako seješ, tako ćeš i da žanješ!! Nemojte ja da krenem da se jadam, ima da ispišem celu stanu ovde. lolo

  3. Moje definicije niko ne razume i lupaju mi minuse na definicije o čistim životnim zadovoljstvima! U KURAC KRASNI!

  4. Hahah brate, evo ja sam te izlajkovao malo, ova ti pobedila, ne znam kako neko može da da minus. http://vukajlija.com/blazenstvo/346204
    Al Čaveze, znaš li ti koji sve veliki ljudi su bili u manjini, hehe, kakvi umovi. Nikola TEsla, Anštajn, svi veliki. Tako da te bole kurci, i ja sam se komercializovao što se tiče defki, pišem ono što ljudi vole, a ne ono što meni jebava. :( Kad sam čkapi. Al zajebana ti je defka, nema šta.

  5. Jebiga, ovde je bitan SKOR! A ja ga nemam na toj defki, a meni ona život znači od kada sam je skontao! I sad rešim da je podelim sa rajom, a ono kreteni.. Pa ko još ne uživa kada prdne dok piša?

  6. Hahaha, kakvi smo mi kurcopaćenici lololo. Ne znaš ti šta su prrave muke, ja danas slavim rošendan a moram u školi, to su muke, poz.

  7. Sinoć sam imala temperaturu 39 sa 1. Spala mi nakon sat vremena, posle mazanja alkoholom i popijene febricet tablete. Najgore je što sam se celu noć prevrtala i nisam mogla da zaspim. Čak ni posle popijenog bromazepama od 1,5 u 6 ujutro. Sada mi se više ne spava i još me bole mišići. :(((

  8. To mesto je nekad davno bila kafana. Sad je tu kafić i izlazi omladina. Ali jebiga, treba da mi bude ispod časti što 'oću da konobarišem. Od ostalih poslova ovde kod nas imaju još samo metlice, ali budući da sam visoka metar i šumska jagoda, to prosto neće da može.
    I ne da učim, nego se rasturam od učenja. MIslim da nikad nisam imala čistije ocene neg' sad, same petice. I sad mi došao onaj fosil iz hirurgije da me ruši zbog pirsinga, drka me u mozak već nedelju dana, i razredni urgirao i ništa. -.- NIsam se još ni posvađala sa njom, ali ako počnem, daću joj povoda da me obori, i uradiće to sa guštom.

  9. Sasvim siguran da postajem alkoholičar.

  10. Ала је лепо кад се човек заљуби.

  11. Ako mogu da proglasim bankrot...

  12. E vako, danas ja u školi, i jedan ortak kasni.
    Drugi se dernja nekim ziljavim glasov:"Dečko zašto kasniš!??!"
    Zilj okida nešto u meni, i ja se derem: "DECHKO BRE ZASHTO SI UKRAO KULEN?!?!"
    Izvalim da me svi gledaju k'o kretena,i onda skapiram da sam se ulogovao na lajferisanje umesto na vuku.

  13. Jel neko znao neku ribu koja je onako 100 posto kurva kučka i sve, al opet se naložiš onako mala slatka, raznežiš se kad nešto lupi? Al nju bole kurci i ono, neću da joj budem gej drug tako da ne blejim sa njom. a karo bi je onako... Imam vet drimove njoj.

  14. Јебем ти распалу античку Грчку у јебени чмар да је јебем. Распало говно и Спарта и Коринт и колоније и све у три лепе пичке материне и Пелагонија и сва јебена срања која не могу да нађем на јебеној карти и серем ти се на испите и на факултет и да се носе у курац. Боле ме бре курац где су распале регије и Беотија и све у курац. То бре не знају где је ни они бумбари што летују доле наждеру се код Ниша и пробуде се после Македоније маму им јебем, а ја то треба да полажем нисам у животу изашао из пашалука, маму им јебем буржујску. И јебем матер декану и распореду испита и 4 испита у три дана ко је наместио да му јебем мртво дете крвавим наоштреним курцем.

  15. Dosta mi je vise matematike, i cele kombinatorike. I permutacija i kombinacija i varijacija!!! I BINOMNOG KOEFICIJENTA.
    a i nuklearne fizike.. u tri lepe.. jadva cekam da prodje jos koji dan, da zavrsim vise s ovim glupostima!!

  16. dobio sam čizmu posle godinu i po, taman pred veridbu.
    boli me kurac.

  17. dobio sam čizmu posle godinu i po, taman pred veridbu.
    boli me kurac.

    au, sranja

  18. a bolje sad, nego da smo se uzeli pa onda :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.