Moram nekom da se izjadam :((

  1. ma eeliminisi malu ... :-)))

  2. dobio sam čizmu posle godinu i po, taman pred veridbu.
    boli me kurac.

    Pročitala je ovde na forumu da te je ortak spenkovao kurcem po ruci lolo

  3. ahah, a znao sam da će vuka da mi se odbije o glavu.
    sad nek mi kaizen nađe nešto odavde. žensko po mogućnosti.

  4. žensko po mogućnosti.

    pfff, rđavom kurcu i dlaka smeta...

  5. Поломиле се слушке за комп. Пу пиринач им јебем кинески.

  6. Trebao sam da odem kod ortaka na punoletstvo, i ni pet ni šest njemu deda dobije srčani napad i u kritičnom je stanju, i sad odlaže sve...

  7. Obama, a i šta te boli uvo, samo bi pio pivdžan džaba... I pevo narodnjake.ž

    NIsam se još ni posvađala sa njom, ali ako počnem, daću joj povoda da me obori, i uradiće to sa guštom.

    Nemaš ništa od toga, bigaje. BOlje iskuliraj, neka se izdrka na tebi i na kraju neka ti da i dvojku, nije sve u ocenama, biliv mi. Suština srednje je naučiti da učiš. I realno možeš da nađeš poso sigurno da bereš maline, sigurno.
    Mene mrzi da se izjadam još, sutra ću. lolo
    Nisam ništa učio a sutra imam test iz elektrotehnike mrtve, mora da se probudim ujutru da učim, fak

  8. Dakle, od polugodišta nisam ništa popravio, izgleda računam na profesorsko milosrđe!

    Napravio sam ogromno sranje ove godine, i da bih imao bar približno normalni letnji raspust, moram da budem odličan!
    A zemljotres, pa štrajk, pa 6 godina neučenja, sve uzima danak!
    Plus, što više nemam nijedan predmet koji se buba, sve moram da razumem!
    Prošle godine sam imao malo lošiji prosek na polugodištu nego ove godine, ali tad su sve bili ti bubabčki predmeti, tj. većinom! I tad mi je bilo lako!
    A sad ne znam šta ću...
    Mrzi me knjigu u ruke da uzmem, a tek zbirku!
    Iz svakog predmeta imam još bar 2 ocene, a tripujem se da je nešto kraj školske godine!

  9. Ово је само да видим како изгледа умањена сличица мог НОВОГ аватара.

    ЕДИТ Изгледа врх!!!

  10. Matori, ona stara je bila bolja. :)
    Mene mrzi da učim, ponavljaću i svi će da mi se smeju

  11. IZGUBIO SAM FON, I NA NJEMU 600 DINARA KREDITA... e jebem mu mater...

  12. marnuli mi novcanik sa svim karticama, licnom kartom, zdravstvenom knjizicom... al ajde to i nekako, nego mi tu bile i nove fluorescentne kuglice za pirsing, nacrt tetovaze, koju verv nikad ne bih ni uradila ali opet, i neki brojevi telefona... i jebena para sa mojim likom, eeeeeeeej...

    da li ste primetili da nisam pomenula da je bilo para u tom novcaniku....

  13. A ja izgubio telefon sa 600 dinara kredita...

  14. sutra treba da se vidim sa curom a nemam čiste čarape...valjda će da se osuše do sutra majkumu...gaće sa danas osušile i nestalo ono žutilo, i to na oba para!ha!

  15. Murinjo, stvarno ne znam sta da ti kazem, evo izjavljujem saucesce zbog tog kredita, u picku materinu... ni to nemam.

  16. Eto Canim, i meni je krivo što su te pokrali. Jebiga. Je l su lopovi u busu ili?

  17. sutra treba da se vidim sa curom a nemam čiste čarape...valjda će da se osuše do sutra majkumu...gaće sa danas osušile i nestalo ono žutilo, i to na oba para!ha!

    Cura će samo u čarape da te gleda. Boli te kurac, tj. ne bi samo to ne bi trebalo da te boli za ostalo ti se beje.

  18. Posteri! Obrisao bi ih sve! Jel su ljudi stvarno toliko nemaštoviti i neoriginalni? Dokle bre više? Jedino ako je prosečan broj godina posterdžija 9 onda sve razumem i svima praštam. Ako ne, onda nek ide sve u kurac, stvarno je vukajlija prepuna pacijenata! Dajem plus na svaki četrdeseti poster jebote!

  19. ma otkud znam, profi su odradili nisam ni primetila. Svaka im cast, unosan je to biznis. Osim ako ne dzepare studente, zajebao se...

    Sto se gaca tice- koji ce ti djavo to, a carape- kupi nove jbte...

  20. Lol, pa kako nisi primetila? Mora da je u busu? Je l si stajala ili sedela?? Je l ti novčanik bio u torbi ili džepu? Je l ti torba bila otvorena? Je l te jedan smarač sa strane gurkao a drugi radio poso? Je l ti se neko čudno obratio možda? Kolko ima sati i to? Je l si imala sluške u ušima?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.