Moram nekom da se izjadam :((

  1. Рекли то Каизену, а он променио пол.

    lolo

  2. Рекли то Каизену, а он променио пол.

    Lolčić

  3. moram nekome da se izjedem

  4. u zadnje vreme imam veliku zelju da se odvalim ko bulja, al ne nalazim zgonu prikiku za to zbog roditelja. za kevu je smak sveta ako se napijes
    znam da zvucim ko tupavi tinejdzer, al jesam to jebiga

  5. Lolčić

    Не кради један у низу од мојих прејаких трејдмаркова децхо!! :)

  6. Зар то није мој фазон? Ја ти га пре неки дан прос'о ? Зар нисам? Контам да јесам и да јесте. :)

  7. НЕ КОНТАШ ДОБРО ДЕЦХО!

  8. Više stvari. Ambiciozni roditelji. Opet ću da padnem godinu u muzičkoj. Zbog te iste proklete muzičke ne mogu da radim šta volim. Gubim prijatelje zbog gluposti. Pripadnici suprotnog pola ni da me zapljunu. Svaki božiji dan se osećam kao govno ono najgore. Moram negde to da kažem, pa makar i ovako, virtuelno.

  9. Pripadnici suprotnog pola ni da me zapljunu.

    Evo ja se javljam da volontiram.

  10. Za šta? Da me zapljuneš? :)

  11. Ako ti to tako zoveš. :)

  12. Не волим стопала. Баш их не волим. Гадна су ми. А гле' ове теме - Стопала, Смрдљиве ногице, шта се који курац дешава. Фуј.

  13. Стив, брате, па ти си на факултету султан. Нема потребе да те ложе споредни предели женског тела. Да студираш неку технику сада би се придружио екипи на теми и качио урасле нокте.

  14. Чим је отоплило, олистало и затравило, ето мени буба у кући. ЈЕБОТЕ! И то неке ситне, мање од мушица, а тона их је. Не зује, не гризу, ништа, али лете у очи, нос и забијају се у косу, чешем се к'о јебени губавац!

    Има ли неко жабу да ми прода, евентуално једну жабљу породицу? Капирам да би ми то ријешило проблеме.

  15. Izašlo mi nešto na ključnoj kosti, nešto crveno, veličine novčića, uopšte me ne boli, ne svrbi, ne osećam, ne znam šta je, ali kako neko uđe u kancelariju, samo se prenerazi i kaže:A, šta ti je to, jel boli?
    Možda neka alergija, m?

  16. Izašlo mi nešto na ključnoj kosti, nešto crveno, veličine novčića, uopšte me ne boli, ne svrbi, ne osećam, ne znam šta je, ali kako neko uđe u kancelariju, samo se prenerazi i kaže:A, šta ti je to, jel boli?
    Možda neka alergija, m?

    Informiši se na tu temu tako što ćeš pogledati film "The Thing" sa Kurt Raselom u glavnoj ulozi.

  17. Tako bilo i mom ortaku. Posle tri dana smo mu palili sveće. Šalim se, al' idi kod lekara, mojne se zezaš.

  18. Stvar nije sigurno, gledala sam film, prepoznala bih.

  19. natnat, sram te bilo. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.