Moram nekom da se izjadam :((

  1. Faco, ako bude muško, ne kupuj mu onakvu šubaru, ljubi te brat. Ako bude žensko, možeš. :)

  2. Facafacaa

    Можда ћу бити ћаћа

    treba da se hvališ, ne da se žališ. i ovo što kaže kosmo - pravo vreme je ono kada se desi, a ne kada mi mislimo da treba da se desi.

    ox i tebi čestitke! :)

  3. Можда ћу бити ћаћа

    oće biti kakva piva, povodom ovog slučaja? NEK' JE SA SREĆOM

  4. Frenki, kad završimo sa kolicima, poklanjam ti ih, ako ti budu trebala.

    Ne, pozajmiš mi brate da ja malo furam moje...pa ti vratim kad preraste. Možda ćeš napraviti još, pa da ne moraš nova kupovati... :)

    Gledao tu "opremu" za bebe baš...jebemim mamu al se bahanališu, znaju da se mora kupiti pa napržili cene do balčaka. Stoka.

    Edit: Eto, to sam se ja sad izjado kako mi je skupa oprema za bebe. :)

  5. Okse, ti si paradoks, uštrojeni plodni bik. :) Čestitke, brate.

  6. Космополита, имам један спреман ПВТ за тебе. Могу ли да ти се повјерим? Дискреција, ово оно :)

  7. Ako snimiš po internetu da je bilo šta jeftinije u Dojčlandu, javi, voljan sam da donesem. Ovde će biti i dečjeg dodatka, ovo ono... :)

  8. ma ko to još kupuje frenki,jedna kolica izvozaju po desetoro dece...pozajmiš pa vratiš pa uzme neko drugi...ovi što čekaju do četrdesete da priušte tu opremu posle dolaze da se leče i mozgaju kako u tim godinama ne mogu da začnu...

  9. Okse, ti si paradoks, uštrojeni plodni bik. :) Čestitke, brate.

    Hvala! Verovao ili ne, ti si prvi koji mi je čestitao, ne na Vukajliji nego uopšte. Možda budeš i kum :)

  10. jbg, neki od nas moraju da čekaju do četrdesete, ne toliko zbog novca, koliko zbog više sile....

  11. faco čestitamo...

    a ovo što kaže Kosmo u svakom slučaju..jebeš kolica, krevetac, to uvek ima da nađeš, skoro novo..evo ja mogu ti pošaljem i jedno i drugo...nek su samo deca živa i zdrava....

  12. Kumstvo se ne odbija.

    Evo burme, nadam se da pasuju, nisam imao kinte za višem na brzaka si me uhvatio. :)

    http://www.weddingsimple.net/wp-content/uploads/2010/10/wedding-ring-set02.jpg

    Ako budem pijan, zvaće se Milomir po mom dedi. :D

  13. Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee facooooooo :))) Jedna djevojčica je, osjećam :))

  14. lemaja,viša sila je nešto sasvim drugo...strašno je koliko se ljudi kod nas npr. leči od steriliteta,a još strašnije koliko je onih što pitajkurac šta čekaju...ja rodih dvoje dece kao podstanar sa čovekom koji je radio šta je stigao na crno...i šta mi sad fali?kuću kupili i sve došlo na svoje mesto.da sam onomad razmišljala o uslovima nikad ne bih rodila,još bilo slobino vreme...

  15. Kosmo, vreme je i za treće...:)

  16. E, ja moram da se oženim i da pravim đecu, ne može ovo više ovako :)

  17. lemaja,viša sila je nešto sasvim drugo...strašno je koliko se ljudi kod nas npr. leči od steriliteta,a još strašnije koliko je onih što pitajkurac šta čekaju...ja rodih dvoje dece kao podstanar sa čovekom koji je radio šta je stigao na crno...i šta mi sad fali?kuću kupili i sve došlo na svoje mesto.da sam onomad razmišljala o uslovima nikad ne bih rodila,još bilo slobino vreme...

    svaka ti čast... oduševila si me! ništa gore od ljudi koji ganjaju karijeru, a zapostavljaju djecu

  18. ovo dvoje od koga je i to je mnogo,moj javio...hoće i moj muž da pravi treće i ja sam dala zeleno svetlo,neka pravi samo nekoj drugoj...

  19. Oš ti prodam ja jedno?..ima različitih godišta, fino vaspitana, samohrana, sama se hrane, sama se oblače....

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.