Moram nekom da se izjadam :((

  1. imaš neki katalog,da izaberem lepše?

  2. sva su lepa...kačio tamo na temi, gde je ovo fejzbuk prijemno...pravim mlogo lepu decu...

  3. moj muž isto nudi da pravi kao ti,pa onda pokazuje u telefonu slike i kaže:evo katalog-oćeš muško ili žensko,crne ili plave oči,samo kaži..."

  4. moram da radim, i da razmišljam. Moram da ustajem iz kreveta i da živim . . . DOKLE

  5. dok ne rokneš neku babu, Cara...ili ti umre tetka i ostavi neku ogromnu lovu...

  6. Rastu mi dlake iz očiju jebeno, sučim da ljuštim više jeb'o mi hormon ćaću.

  7. oivaj jebote, jel da jebem babu ili ubijem? ne kapiram....

  8. Nemoj ovo prvo! Nije uopšte zabavno koliko zvuči.

  9. svejedno Cara, šta ti se više dopada..al nemoj samo da gledaš da bude baba..mora i kintu da ima...

  10. a znači ok je karati staru testisaru ako ima love... ja sam do sada to radio dobročineteljski... meni žao bilo....

    a ti Vehbija, si opštio baku kuranu?

  11. pa bre Cara mora misliš malo na sebe..dokle to dobrošiniteljstvo, dokle da ti brineš o drugima..nek brinu drugi o tebi malo...

  12. Ne, samo mi se ubistvo pod tušem čini manje degutantno. Mada, zaleteh se neki dan, ne znam koji mi kurac bi, sad me zove, ovo JEBANJE razara dušu. Mračni su to uglovi...

  13. u pravu si, od sada baba ima da radi felacijo a ne dase ja bakćem sa starim ćosavim pubičnim koskama!

  14. i ne zaboravi da ti plati...

  15. samo da se natempiram kad dolazi poštar lolo

  16. al gledaj i da je devizna....

  17. e jebo ga ti, ko sad to sve da isprati, potreban mi je čitav logistički tim da bi odradio tu pandaniju. Mada kontam, ako baš prsnem to bi mi i leglo.... ionako ne bi to bilo najgore sanje koje bi napravio!

  18. jeb ga, mora malo da se pocimaš..ne može baš sve iz pičke da dođe a ti samo da ležiš...

  19. Vidi Caro, dok ti naplatiš sva ta pušenja prema srpskoj potrošačkoj korpi, do €3000 smoriće ti se pandan do jaja, a toliko ti treba da oženiš ovde babuskaru da bi dobio državljanstvo. Nego lepo, naiđi na 10-ak dana, da smo pod sankcijama nismo, naprovajduj se blajva po evropskom kursu, i dok se pročuješ plaćaće tebi €20000 da ih oženiš i vodiš u Srbiju. A treba i na drugare misliti, ove naše i neće više k'o nekada.

    edit: Da pušu. Ne babe, generalno.

  20. cekaj cekaj...nisam u toku..jer to ona tema..ne znam dal da karam babu sa puno keša i sa kučetom...ili da karam i babu i kuče ...ili da karam kuče

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.