Moram nekom da se izjadam :((

  1. Greška, marko je u stvari komičan, mene su dvije strane prije proglasili za hejtera.

    Pa kad te ne poznaju...

  2. ...mene su dvije strane prije proglasili za hejtera.

    Извини, нисам те препознао.
    Како могу да ти се искупим?

  3. Danas sam bio u čitaonici 4 sata. Dobro je za početak :))

  4. Valdemare brate eto te k'o da si iz vica stigao i to onog Jebi i prođi.

  5. E, baš tako sam se osećao. I posle par dana na nekom opet koncertu lik me samo malo, ovlaš potkači po kolenu, i prsne mi meniskus. Operacija, štake, jebanje, terapije, struja, vežbe, pizde materine... A ovi u NS skakali po meni iz sve snage pet minuta, i ništa. Eto, kad nekoga hoće...

  6. Pa nagarili te gariji, beograđani dovršili.
    Jesi ti to sad u gipsu?

  7. Jok, do sada sam prohodao, ali će mi koleno uvek biti klimavo. Nema više ping-pong ni planinarenje, jbg. Sva sreća pa sam se prethodno oženio. Neće nijedna za bogalja.

  8. Netačno, hoće, što su ti žene...
    Nek' si ti nama živ i zdrav, vidim ja nema te, a u planinu- autom. Jedino što nisi više za šutke po koncertima :(

  9. U mojoj jebackoj drzavi je poceo popis stanovnista. E sad, mene ce, naravno, majka da popisuje jer sam stoka maloljetna i ne daju mi da se izjaznim kako 'ocu, tj. da se uopste ne izjasnim. Zasto nekog boli kurac kojim ja jezikom govorim, koje sam drzavnosti itd.?

  10. Да би могли да те прозивамо за још нешто сем што си "глупо женско".

  11. neće da mi se otvori jebeni pasijans!!!!!! idem da igram ma jang.....

  12. Dotter, i to mi je dovoljno. I previse.

  13. neće ni ma jang... jebemu lebarnik, odo ja da knjavam...

  14. Udri bre minesweeper lemaja, ne predaj se tako lako!

  15. Ima Windows 7 i šah!

  16. Colorado, oprosti sto cu ti reci, ali jebeno smara ovaj lik. Postavis li slike na jos kojoj temi, mislim da cu povratiti.

  17. Овај ЈТУ се баш ложи на бановање.

  18. HAAHHAAHHAAHHAAHAHHA

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.