Moram nekom da se izjadam :((

  1. Kako neko normalan moze da postavi slike ovog cudovista iz Bugarske?!

  2. Ko kaže da sam normalan?

  3. Ja već sat i po vremena slušam jednu pesmu, ne bi to bilo čudno da nisam stavio celu plejlistu, ali sam zaboravio da stavim da idu sve redom, nego sam ostavio da se jedna ponavlja, i tako sam slušao tu pesmu sat i po i nisam provalio da se ne menja, da li sam normalan? :D

  4. To se i meni cesto desava. Stavim jednu na repeat i slusam je dok ne crknem a ni ne skontam da je slusam.

  5. ja sam heart shaped box od nirvane preslusao milion puta.bas sam gotivio tu pesmu.

  6. Niko me ne prati. :(
    Trenutno se tešim da je to zato što sam dupli nalog, al' ne znam koliko još mogu izdržati pre nego svisnem od tuge.

  7. Имам више пратиоца на овом налогу, него ти на оба. Ја се тешим тиме да сам бољи аутор. :))

  8. Имам више пратиоца на овом налогу, него ти на оба. Ја се тешим тиме да сам бољи аутор. :))

    Možda kad bi se gađali veš-mašinama, možda bi ti onda bio bolji autor. A dok ne naprave neke ultra-lajt, od karbonskih vlakana sazdane veš-mašine, ja ostajem bolji autor. Kol'ko pojena imaš? Koji si na rang-listi? A? A?

  9. Рече Милојко још одавно: "Статистика је као бикини, све открива, али не показује ништа." Тако нешто је рек'о, знам да је било много паметно. :)

  10. Имам више пратиоца на овом налогу, него ти на оба. Ја се тешим тиме да сам бољи аутор. :))

    А ја имам више од вас све тројице заједно. Ај' паљба, немој да спамујете :)

  11. muka mi je od ljudi.

  12. А ја имам више од вас све тројице заједно. Ај' паљба, немој да спамујете :)

    E, ako je do toga došlo, ja imam najvećeg.

  13. muka mi je od ljudi.

    +1

  14. E, ako je do toga došlo, ja imam najvećeg.

    Полако Лего. Нема потребе да вадиш питона. Само сам вас подсјећао да је ово тема за кукање, а не курчење :)

  15. Ovaj mts nije normalan, sad sam skontala da je jedan sms 4 dinara, ja ne verujem... Koji su to lopovi, jao... Ko šta radi, ja dopunjujem kredit, bankrotiraću!

  16. AHAHAHAHAHAHAHAHAH

  17. Šta je smešno, Džanks, m?

  18. muka mi je od ljudi.

    +244

    Само ми се пије старопрамен и дувају буксне!

  19. Sms 4 dinara, a kolko trea da bude?

  20. Pa, bio je oko 2,5... Bar meni, do skoro i više nije ... :(