Moram nekom da se izjadam :((

  1. 1,5 dinar vise...nije 10 dinara vise

  2. Džanki, ne idemo svi u kladionicu, znaš? :P

  3. Е а озбиљно, мислио сам да се заебаваш

  4. Ma, 'de se zajebavam, sad duplo brže potrošim kredit, a moj budžet je skroman... Ništa, smanjiću dopisivanje, šta da radim...

  5. Skroman - 500 kinte mesecno?

  6. Džanks, nemoj da se ubeđujemo sad od ranog jutra, tebi to nije mnogo, meni trenutno jeste, i nema veze...

  7. jije mu mnogo zato što ne jebe, pa ne mora zvati i slati poruke trebi lololololo kod nas je oko 3 dinara

  8. danas je 39-ti dan kako ne igram rulet...ušao sam u kladionicu 4 puta za to vreme...dva puta popio kafu, jednom blejao bez veze sa punim džepom para, bila plata i razlika, da vidim dal mogu i jednom sastavio listić za 200 dindži...

    ne jadam se, hvalim se...:)

  9. Svelol, sada lepo imaš za drogu a ne kao pre... svaka čast!

  10. Svaka ti čast,generacijo :))))

  11. ja tek pre 2 dana poceo da igram rulet lolo

  12. ovaj puta sam ozbiljan u nameri...valjda je prvi put da sam ozbiljan..cenim da je dosta bilo gluposti...

    ali sačuvajte to "svaka čast" kad prođe godinu dana...:)

  13. kad me nesto oce,nista drugo me nece pa to ti je!a u pizdu materinu!

  14. КОЛИКО МИ ЈЕБЕНО ИДЕ НА КУРЧИНУ БЕОГРАДСКИ СИНДИКАТ МРТВИ! Данас док сам се враћао кући, неки џукац у бусу је све време пуштао наглас њихове „песме”, уши ми је пробио! Олупао бих му главу о патос да нисам био са тетком, леба ми. Једино горе од бс-а су наложени индијанци који их слушају.

  15. ALAL VERA!

    lololololo

  16. Ne mogu da prestanem da štucam... Nervira me to sad, joooj...

  17. Komsinica pusta cecu od 8 sati. Sta da radim, sta????

  18. Remac, pusti i ti neki blek metal, udari kontru ;)

  19. moram jos 3 nedelje didem svaki dan na previjanje, ostavili su mi otvorenu ranu, mogu mobilni da sakrijem u stomak...
    i molim vas, bez predloga didem da prenosim koku preko grane, padalo mi je na pamet

  20. ispravka, 3 nedelje (kucam lezeci pa ne vidim)

    EDIT: EEEEE, vidi ima "edit" XD

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.