Moram nekom da se izjadam :((

  1. Rado bih isao da kenjam, a nemam cigara! Ne znam kako se jutros nisam sjetio ostaviti barem jednu cigaru za kenjanje kad dodjem kuci. BEz nje mi nije niki merak ici u WC. Presudni momenat kad uvlacis prvi dim i oslobadjas demona iz sebe. Kako sad ja to da uradim?

  2. Који смо јебени говњив народ набијем нас на курац и нас и оне пензионере усране што би дали чмарине да дохвате јебени бусен трешње који се дели за џабе! Маму им јебем распалу у пичку свима, то је ствар у коју јебено не могу да поверујем! Кретени имбецилни се побили и направили проклети стампедо за један јебени бусен трешње!!!! Господе Јовичићев Боже да ли је то нормално понашање!!!!!???!?!??! Говна смо и имбецили и куртон нама треба Европа за нас је јебена говњива мотка!!! Четворо повређених данас на тргу републике!!! ЕЈЈЈЈЈ Главни град! Престоница, а пензоси идиоти се туку за јебену гранчицу!! И све то на скупу који треба да покаже солидарност са људима у Јапану!! Јеботе, какву ће то солидарност да покаже кад се кољу за ТРЕШЊУ!!!!!!

    Уф! ал сам се испразнио сад!

    П.С. Јебем им све имбецилно!

  3. daj ne zajebavaj da su se ljudi tukli oko sadnice lolo?

  4. једна жена теже повређена, троје људи лакше! Ејј! ЕЈЈЈ!!!

  5. Kad sam to video na vestima bes me je u trenutku obuzeo... Ne mogu ni da opisem koliko bih voleo da je to bila neka prevara a da dele samarcine umesto jebenih sadnica!

  6. E, i mene je ova vest danas dotukla!

  7. Jebeš trešnje, važno je da se ljudi druže.

  8. ahaahahahha, kraljevi jebote

    pa nije narod kriv, isprali su im mozak jebeni. Misle guzicom, fejsbukom i farmom. Nije to čudo, izgladneli su ga i sada im daju sadnice trešnje.

    Sve to treba na njivu i da se ojača karakter, svi su mnogo fina govna i glume neku elitu a do pre 50 godina Srbija je bila komplet svinjarska zemlja.

  9. ма то све требало да се побије пре 30 година! ништа то није научило за живота наницу им ону егоистичну!! Дошао да покаже како он има свест о другима а говнар то побио сат времена након тога због јебене трешње! ААА! ја не верујем колико смо говњив народ!

  10. Фејзбукманијак

    једна жена теже повређена, троје људи лакше! Ејј! ЕЈЈЈ!!!

    KO je jebe kurva kad ne zna da se gura lololo

  11. Sve to treba na njivu i da se ojača karakter, svi su mnogo fina govna i glume neku elitu a do pre 50 godina Srbija je bila komplet svinjarska zemlja.

    Kad ja postanem neko mudo u ovoj državi, sve Srbe ću da vratim na njive, a po gradovima ću da naselim Turke, Grke i Jevreje. E tako! Nismo mi za bolje, jebale nas trešnje usrane da nas jebu.

    Garant nisu ni kalemljene i sitne su kao brabonjci.

  12. Kad će bre ljudima da dođe u glavu da ne treba deliti poklone masi?

    Sećam se kad su me ćale i keva vodili za Božić '97. da uzmemo paketić od Vuka i Danice. Zamalo da izginemo svi. :)

  13. Svako, ali svako ko u životu žudi za besplatnim stvarima je PIČKETINA podvaličim!

    Prosto, jer bi ti nešto da dobiješ nizašta, e pa ne može. E zato što ste halavi i što niste spremni na odricanje ima da jedete govna i ješćete ih sve dok ne skapirate da se život sastoji u tome da ti nekome pomogneš a ne da tebi čine usluge idijote retardirani!

  14. Caro? :)))
    Od sada te gledam drugim očima!

  15. natnat

    Caro? :)))
    Od sada te gledam drugim očima!

    eto, neka ovo bude moja mala nagrada dana. :) natnat me gleda drugim očima, manje ziljawim lolo

  16. Svako, ali svako ko u životu žudi za besplatnim stvarima je PIČKETINA podvaličim!

    Prosto, jer bi ti nešto da dobiješ nizašta, e pa ne može. E zato što ste halavi i što niste spremni na odricanje ima da jedete govna i ješćete ih sve dok ne skapirate da se život sastoji u tome da ti nekome pomogneš a ne da tebi čine usluge idijote retardirani!

    ♥!!!!

    Zato volim sebe i moju porodicu, nikad, ali nikad nisu pošli neđe đe se nešto besplatno dijeli, ne znam što, ali nisu. Ni ja nisam poša niti bih ikad poša tamo... Ili npr kad je bilo telefoni za euro ili deset eura, pa skupi se bre milion ljudi, oće da umru, da se biju samo da uđu tamo... Pu

  17. ♥!!!!

    Zato volim sebe i moju porodicu, nikad, ali nikad nisu pošli neđe đe se nešto besplatno dijeli, ne znam što, ali nisu. Ni ja nisam poša niti bih ikad poša tamo... Ili npr kad je bilo telefoni za euro ili deset eura, pa skupi se bre milion ljudi, oće da umru, da se biju samo da uđu tamo... Pu

    Besplatne i humanitarne pomoći su za govna. Ko nije u stanju da obezbedi minimum u svom piščljivmo životu (naravno ako ga zdravlje služi) treba da umre. Ljudi su nezahvalna đubrad, stalno im neko nešto duguje, stalno bi nešto besplatno da izvuku. Pa isit kurac i sa partijskim sistemom, svako ide u partiju samo da proftira i dobijenešto za džabe. Nek se jebu retardi, ako nisi već u stanju da pomažeš druge bar ne moraš dozvoliti da pomažu tebe.

  18. Ispod nivoa, jebote, ali mnooogo ispod nivoa je to! Ok kad je neki teški slučaj u pitanju, kad je recimo moj poznanik slomio kičmu i prikupljale se pare za njegovu hitnu operaciju u Austriji ili đe već, to je ok, ali sranja poput ovoga.... ma daj

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.