Moram nekom da se izjadam :((

  1. Ljudi ne kapiraju da im se više isplati da ostanu kući i napišu defku na vuki ili pročitaju 50 stanica neke knjige, da će veće bogatsvo tako ostvariti nego što će im neko pokloniti 250 dinara u protuvrednosti sadnice lololo

    A svejedno, te sadnice je platio grad Beograd nekom od rasadnika, preko nameštenog tendera nabavljač posla je ostvario zaradu 20-30 eventualno 50% od ukupne vrednosti, sadinice su kupljene od PDV-a i narod ih je na kraju dobio za džabe...

    mora se odati rpiznanje vlastima da stvarno jebu do jaja!

  2. Nije Milošević kriv, mi smo govna!

  3. Znači trešnje su vlasništvo sviju nas?
    Ako saznamo ko ih se dočepao, imaće Vukajlijašku berbu na proleće.

  4. I have a confession to make...

    Ja, kao dechko bloger ne čitam blogove. Ni jedan jedini. Naravno, osim svog. To je verovatno potpomognuto činjenicom da sam ja Awesome. Kao i moj blog. Ne mogu da gubim vreme na tuđe blogove i nečije pokušaje izliva "inteligencije". Većina blogova na koje sam naišao je suvi šit. U momentu mi se prispava, čim počnem da čitam.
    Svoj post mogu pročitati i po 20 puta za redom. Opet, jer je Awesome, Ali druge... ježi se

    Toliko... :)

  5. Vi sto kukate za njivama niko vam ne brani da se tamo i vratite!Ja sam sa njive bre pobeg'o!Jeben posao!Radis mucenicki,a para sitna! Sta bre koji kurac njive?! Na njive sa stokom!Ali to je nas mentalitet da se kolju sa tresnju samo kad je dzabe! E serem ti se na nebeski narod sa tog istog neba!

  6. Ne seri da je ovo trešnja??? Meni rekli da su maline, šta da radim ja sad s ovim, neku babu sam prignječila zbog ovog štapića????

  7. аурора шта је сад ово? да те нисам нечим увредио?

  8. a ja nemam trešnju u dvorištu,znači trebala sam da idem danas...imam kajsiju,višnju i dve šljive...posadili i oraj prošle godine,al trešnju nemam...

  9. kosmo, pravu trešnju moraš tražiti od kalemara - te što dele džabe samo cvetaju, ali ne daju ploda...

  10. ne kontam fejzbuče.
    Ništa kosmo, davaj adresu, ne treba mi trešnja, koj će se jebava s tim još u jesen kad napada. Samo zimzeleno.
    Uostalom koliko košta sad jedna sadnica?

  11. e bruce,do kurca ako nema ploda...auroro šalji...imam neke mladice pitomog kestena,da pošaljem ja tebi?

  12. te što dele džabe samo cvetaju, ali ne daju ploda...

    ALi zato donose mir i blagostanje, kao u Japanu lolololo

  13. vidosmo danas i mir i blagostanje :)))

  14. Ništa listopadno, tri oraja sam ja u dvorištu posekla zbog tog sranja, ono kad pukne odozgo zalepi se, ne možeš ga špahtlom ostrugati.
    Heheh Domaćin zvao nadničare za taj poso jer vlada verovanje da rikavela gazda ako odseće oras.

  15. i ja sam čula...a i da ora' u dvorištu dodaje 100 evra na cenu kuće...a meni želja da ispod oraja imam klupu i sto(pokriven mušemom)pod stare dane da se tu kafenišem s komšilukom i jodom da lečimo štitnu žlezdu...

  16. Neima sreće pod orajem, otrovan je. Sadi ti drugo moja štagod drugo.
    :ide da jebe mozak Domaćinu što poseče 300 evra:

  17. onda ćemo samo da pravimo ora'ovaču,a da sedimo pod šljivu...

  18. ovih dana me nešto jebu pluća, tripovao sam da eventualno imam rakčinu obzirom da non stop kašljucam i koči mi se leva strana. Međutim, onda skontah, ne sme rak u CARU!!!

    MRŠ RAČE MAJKU TI JEBEM ZILJAWU!!!

  19. Шта курац саднице? И то су упропастили? Седам дана кликћем и помажем Јапану и сад су ми све сјебали? Говна мала!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.