Moram nekom da se izjadam :((

  1. koči mi se leva strana

    Срчани удар синак лололол Симптом број један

  2. Fejz odbio članstvo u "Ziljavoj stranci Vukajlije". Razočarao sam se! Juda, Toma Nikolić, Vladimir stojković, Fejzbukmanijak!!!2

  3. nervozan sam ko psina odgrišću nekome grkljan danass jebeni

  4. срећом па смо ми иза монитора лоллол

  5. lololo, tetra! Ćale i keva su mi malopre rekli da ih tretiram ko robove olololloolollo

  6. ахахаааххахаххаа РОБОВЛАСНИЧЕ!

  7. попушио сам три пљуге од кад сам устао, а устао сам пре сат времена... нисам јео а дуваним ко турак!!!! ААААААААААААА

  8. Onda se učlani u moju stranku caro, bićeš predsednik odseka za robovlasnike! A posle i ministar!

  9. caro ti si moj gospodar!

  10. Uh, dobro je. Kada god oću nešto da napišem na ovoj temi, shvatim da nema razloga. Krenem da pišem, ali shvatim da to nije razlog za jadanje, pa odustanem. Ali onda kao da napišem nešto iz zezanja, ali i od toga odustanem, sve mi nije ovo za šalu. Te muke, jadanja...
    Eto, na primer, najbolja drugarica mi se odselila danas, dobila dobar posao negde daleko. Viđaćemo se slabo do nikako. Ali ne, radosna sam, srećna sam zbog nje. I pravo prijateljstvo je takvo, daljina ne utiče na to. Ali ono... teško mi je. Ali sa osmehom teško. Ništa u ovome nije nepravedno da bi bilo mnogo teško, već lepo i neminovno. Dobro je. Ma, koga zezam sada! Kako rastanak može biti lep!? Ali ono, viši ciljevi , bla bla... Malo ću da plačem sada, bla bla...

  11. Marcipan nemoj da si tuzna moja najbolja prijateljica zivi mnogo daleko od mene.
    Tako da kad ponekad zelim da je zadavim :))) bude mi daleko.
    Al kapiraj ovako :D jednog dana ce ti deca imati tetku u americi/australiji/kanadi :))

  12. Lepo mi kažeš Jano! :))) Nego, danas je moralo da mi bude teško, da bih mogla sutra da je zezam. Dobra ti ta ideja! hahaha

  13. Dođem sa treninga i reko saću sebi napravim neku klopu. Stavim ulje da se greje i zapalim na sprat da se presvučem. Vraćam se, ulazim u kuinu kad počinje jebena vatra da gori. Napreduje preko aspiratora ka kombinovanoj garnituri mamujoj jebem.

    Ne mogu prići šporetu. Usro se jebiga, štaću.

    Uzmem tiganj da ga eliminišem, da ga šuknem kroz prozor na terasu... Srećom prozor otvoren, a terasa kod kuine. Ugasim vatrenu stihiju. To je dobro.

    Ono što nije dobro je da dok sam se borio sa jebenim tiganjem i vatrom u njemu prospem ono vrelo govnjivo ulje sebi po nozi. Koja je ko za kurac bila gola, jer sam se presvlačio i sišao u kuinu u gaćama.

    Nije strašno, neće mi amputiraju nogu...ali sad ta jebena štroka peče i ne mogu da je oladim ni ledom, led mu ledeni jebem.

    PU!

  14. Osušila mi se inspiracija. Nekada sam pravio beleške po 10 definicija na dan, a sada ništa. Ništa ne mogu da smislim dobro...

    Eto, to je jedan problem sa vukajlije ovako.. A one ozbiljnije ne verujem da može iko da reši...

  15. nemam tople vode od juče...
    navodno bio kvar pa ga kao poravili ali je i dalje nema, izgleda nam gazda zavrnuo slavinu jer teče samo mlaka, to nam je valjda dovoljno, jebem ti sve i život i vodu i toplu vodu. dal da popijem bensedin i da se smirim ili samo da odspavam i zaboravim? ili i jedno i drugo?

  16. jeo sam kobasice za ručak, jebene kobasice. Pun mi je kurac kobasica svaki dan ih jedem od kada je ćaća zaklao svinju!!! Kao alternativa je pasulj. E neću pasulj da jedem makar crko od gladi jeo sam ga prekjuče. I šta sad ja da činim šta?

    U frizu ima ribica sardina, te sardine su toliko govno od hrane i smrde kao veprov čmar da mi se povrća kada otvorim jebenu limenku. Tunjevina je ok al mi se gadi. Od ribe sam uvek gladan.

    Ispeću jaja i šunke, da se nabijem holesterolom nek ide sve u KURAC!

  17. Френки... Само си могао једном реченицом рећи:

    Немам жену.

    А не ту да нешто паламудиш.

  18. А не ту да нешто паламудиш.

    Najgrđe je što imam...pa ti vidi tuge moje.

  19. Имаш женску особу колко видим, а не жену... ццц

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.