Moram nekom da se izjadam :((

  1. Имаш женску особу колко видим, а не жену... ццц

    Haha...dobra ti je ova nema šta.

  2. Frenki, naravoučenije:

    Nikako, ali nikako, ne ići na trening, tamo se ogladni!

  3. Zvanicno mi je koljeno otislo u kurac. Odavno me boli ali je to bilo podnosljivo, moglo se s tim zivjeti. A sad ne mogu da ispravim nogu jer me koljeno zaboli i klecne. Prelijepo.
    Da ne pominjem jebenu alergiju na polen i sto me pluca danima ubijaju. A i sama sam kriva za to.
    Inace, fin je dan.

  4. batalio sam profesionalni fudbal u međuopštinskoj...postao sam legenda i povlače moj dres sa brojem 14 lololo!

  5. buxnomaniak

    batalio sam profesionalni fudbal u međuopštinskoj...postao sam legenda i povlače moj dres sa brojem 14 lololo!

    Šališ se?
    p.s. Ovo si trebo da zakačiš na "moram nekome da se pohvalim", i ti to dobro znaš Bobo!

  6. Šališ se?
    p.s. Ovo si trebo da zakačiš na "moram nekome da se pohvalim", i ti to dobro znaš Bobo!

    hahahaha!
    ma ozbiljno bre, ne mogu više da trčim po nekošenim poljanama sa klincima koji imaju motorčinu u dupe!
    BOBO!

  7. Регистровала сам ауто и срећна комбинација слова која ми је запала гласи: ЋЋ.
    ЋЋ јебено!
    Искрено, надала сам да ће да ми дају да бирам па да метнем РЧ. Међутим не, ево ти Змијо ЋЋ па се јеби у дупе. Страшно.

  8. hahahahahah!
    i meni istekla reg. pre mesec...ko zna šta će meni da uvale!

  9. хахахах подлаче :рр

  10. Gledao sam pre jedan film. U tom filmu se zvala Ti Džej valjda ta glumica. Njen dečko hteo da ubije nekog lika jer mu nije na neka pisma odgovarao. Na kraju ona umre od promrzlina, kako se zove film il da se ubijem, ne mogu ga nigde naći...

  11. baguje sajt propast..ne mogu da pošaljem pvt već 10 minuta...

    i to me deprimira...

  12. nemoj da si depresivan,pošalji sutra...ili prekosutra...nemoj samo da si tužan,zračiš.pa smo svi tužni...

  13. Блек, супер геније ♥ :)

  14. Kolokvijumi i ispiti se taktički postavljaju u ono vreme koje će provereno ubiti vevericu u tebi. :(

  15. Ne smem da legnem jer sam namazala ponovo nepromišljeno nokte uveče, i mrzim, ali taaaaaako mrzim ujutru kada se onako pojave sitne crtice od čaršava i prekrivača... -.-
    A frenč mi je baš odlično ispao.

  16. :DDD

    Uhvatiću se za glavu i ćutaću. :X

  17. :P i treba!
    A jebiga, ne možemo svi da kukamo zbog krize u Libiji, meni je sve ostalo nešto potaman ovih dana :)

  18. Meni je sve pomalan, ali jebi ga, nisu svima nokti, podočnjaci i cvetići na froncle u glavi. :P

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.