Moram nekom da se izjadam :((

  1. Joj ćuti ne spominji mi cvetiće na froncle :P
    Sad ću da ti odam tajnu na pvtu za osećaj potamanosti :D

  2. Ju, ju, ju, što je njoj loše... Prosto da je žalimo... NOT!

  3. ne mogu da ucim, zalepio sam se za sajt

  4. Dugo je bilo prelijepo vrijeme, suncano, toplo, ma savrseno. I sad kad ja treba da idem u BiH eto zahladnjenja i padavina! Jebenih padavina! A ja toliko mrzim Bosnu s padavinama. I sad me nesto strah da ce biti klizav put, bla, bla. Ali me je stvarno strah voznje po nevremenu.

  5. Ide mi se, a i ne mogu sad da otkazem. Ostaje mi da se nadam da ce biti sve kako treba.

  6. ne boj se voznje, kod nas ionako nemas gdje brzo da vozis, 50 plafon i to je to... Joj imam zelju da opletem sada malo po svojim nekim razmisaljanjima, al sacekacu sat-dva dok sve slozim u glavi, nisam toliko inetektualno razvijen da odmah pisem sta mi padne na pamet, moram ja to prvo na papir pa ovdje prepisati

  7. Uff Milice nemoj tako da razmišljaš. Vožnja je opuštanje i što kaže Remac i ne možeš nidje da voziš preko 60 ili baš negde 80.. Do 100 km/h ti kontrolišeš auto, a sve preko auto počinje tebe da kontroliše.

  8. Kad sam poslednji put isla u Bn jedva sam se vratila u jednom komadu. Nije se fino zavrsilo. Pa me sad nesto zbog toga strah, al' nisam valjda tol'ki baksuz.

  9. Ne boj se, metnut je novi sloj asfalta od Race do Bn i od Zvornika do Bn, samo nije od Brckog do Bn, tako da mores pocerat i 100 sa tih strana, a iz Brckog ako ides 80 plafon. Obidji mi majku staru kada vec dolazis u Bn

  10. Do 100 km/h ti kontrolišeš auto, a sve preko auto počinje tebe da kontroliše.

    Milica je nelegalna, ne vozi ona. :D

    Obidji mi majku
    staru kada vec dolazis u Bn

    Sad idem u Sarajevo, al' cu je obici drugi put. :D Al' kad god pomenem Bosnu sjetim se Bn, jbt.
    Ma super su putevi, bice sve u redu, samo umisljam. Je l' tako? Jeste. Fala VI sto me tjesite.

  11. Dolazi Milica u naše selo da širi žiljavost hahaahh!!

    Ma pusti dobru muziku, opusti se i pokušaj da uživaš u vožnji....

  12. Tako je, al nemoj da se brines evo ja cu te posjecivati u bolnici u Bn ako te tamo stacioniraju posto sad imamo jednu od zajebanijih bolnica... : )

  13. Dolazi Milica u naše selo da širi žiljavost hahaahh!!

    Pa jesam zaduzena za sirenje zilja po dijaspori il' ne? :D

    Tako je, al nemoj da se brines evo ja cu
    te posjecivati u bolnici u Bn ako te
    tamo stacioniraju posto sad imamo
    jednu od zajebanijih bolnica... : )

    Ako se ja sto pitam necu tamo u skorije vrijeme ici. :D Al' bas ti fala sto bi me posjetio. Ne zaboravi da je kilo pomorandzi i tetrapak od dva litra obavezno.

  14. Положио сам испит и очистио семестар, што је кул, добио седмицу. Е сад, како?

    Дакле, књигу знам напамет. На испиту је неком кретену звонио телефон, тј. стизале му поруке, а кретен није хтео да јебено утиша фон. Е сад, после другог или трећег звона, професор је рекао да ће свима да скине по 5 поена. Дебил и даље не утишава телефон, а ми и даље не знамо о коме се ради. Ново звоно, професор каже да свима скида по 10. Дебил ћути, ја устајем и вичем да будала искључи то говно, и да има сви да попадамо. Треће звоно, професор каже свима по 15 поена. После тога је пола учионице изашло напоље, тако да нико не зна ко је био у питању. Од 30ак студената, положило нас троје, а ја уместо заслужене деветке добио седмицу.

    Чак и у почетку нисам знао да је стварно смањивао поене, иако сам добио далеко испод очекиваног... (23 од 45 могућа) Тек после сазнао од асистента, хтео да попиздим. Ја још и положио, а њих 20ак је пало због тих 15 поена...

  15. Zanimljivo je sada: koga ti kriviš, profana lili kolegu debila?

  16. Колегу дебила, наравно. Професор је скроз кул одреаговао. Рекао је да се јави тај коме звони, да лепо само њему смањи поене, али овај идиот је ћутао. Не знамо ни ко је, да ли је мушко или женско.

  17. Само немојте да ме банујете за позивање на насиље, али ја би га одвалио ко коња.

  18. Да ти није Џими тај професор?

  19. Grešiš. Ja bi jebao profanu mamu, otkud mu pravo da pljuje na tvoj rad zato što neko od tvojih kolega nema muda i osećaj za odgovornost. Jebena kolektivna odgovornost nas ubi. Lako je sakriti se u masi, ali je još lakše optužiti masu. Serem se u takvog profesora.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.