Moram nekom da se izjadam :((

  1. Moj preveliki kurac mi je iscepao jos jedne gace!! Ovo su trece od ponedeljka, ne znam sta da radim vise.

  2. Moj preveliki kurac mi je iscepao jos jedne gace!!

    koji će ti kurac uopšte

  3. Mlad jesam, al' u našoj familiji moždani je k'o dobar dan (đeda mi je pokosio 4. il' 5. al' tek nakon 3 srčana...) tako da i ja očekujem te probleme al' za jedno 30-40 godina... Moram smanjiti stresove, nema druge....

  4. koji će ti kurac uopšte

    Falus mi ispadne kroz nogavicu i vuce se po asfaltu praveci brazde pa se ljute putari zato sto sam izorao sve drumove po Sokobanji.

  5. Falus mi ispadne kroz nogavicu i vuce se po asfaltu praveci brazde pa se ljute putari zato sto sam izorao sve drumove po Sokobanji.

    Šta, ti si sad neki Marko Kraljević!? :)

  6. Ja pitam koji će mu kurac uopšte u tom slučaju a on meni o nogavici :(

  7. Šta, ti si sad neki Marko Kraljević!? :)

    Ne, on mi je pradeda, ali ja imam veće njihalo strave.

    Ja pitam koji će mu kurac uopšte u tom slučaju a on meni o nogavici :(

    Treba mi da zadovoljavam mlade mame.

    fck zna o čemu pričam lolo

  8. СТЕФАН ПЛОДИ СНАЖНО

  9. СТЕФАН ПЛОДИ СНАЖНО

    Pravim decu po porudžbini. Kažeš kakvo hoćeš i ja napravim :)

  10. Falus mi ispadne kroz nogavicu i vuce se po asfaltu praveci brazde pa se ljute putari zato sto sam izorao sve drumove po Sokobanji.

    Baš te briga, možeš sam sebi da popušiš.

  11. Baš te briga, možeš sam sebi da popušiš.

    mora li i da placa sam sebi?

  12. Za 2 i po minuta razgovora s Bosnom meni ode 2 i po eura kredita. Ovo nije humano! Proglasicu bankrot za koji dan. To nimalo ne valja.

  13. Свиђа ми се наша песма за Евровизију.

  14. jao bre uroše...c c c...pa reciklira se sestra kovač ko bregović,ona ima još 8 sličnih pesama iz devedesetih....
    da se tebi ne sviđa pevaljka?

  15. Hahaha, uroše, vrh.

  16. Приметим ја да ових дана, све чешће критикујем песму... Оп, мало по мало, морао сам да себи признам да ми се свиђа.
    Песма за сад, нисам баш толико заглибио.

  17. Ne mogu više da čekam!
    Jebe me proleće, poludeli mi hormoni!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.