Moram nekom da se izjadam :((

  1. Da počnem.... Juče sam bila kod burazera jer je bila ekipa na okupu povodom slave, i počela sam da pijem rakiju, jednu, drugu treću, četvrtu, petu, i tu sam prestala da brojim, i vidjam se sa jednim dečkom tri nedelje, i kapiram da je krenulo malo ozbiljnije, i baš mi strava, sve 5, i kuckali smo se juče, i ja mu odvaljena uveče pošaljem poruku da se vidimo, i on nije mogao, inače ustaje u 6 svaki dan, i šljaka, i ja sam se istripovala da me je oladio na keca, i ja kucam mojoj ortakinji poruku, odgovaram joj na njenu ali sa drugog telefona, i napišem kako me je oladio i da je to gotovo. I uf jebote, poslala sam njemu poruku, KOBILA, MUTAVA KOBILA!!!!!! I kasnije sam mu poslala da nije bila za njega, ali eto makar zna kako se osećam, tek sam tu pojela govno, i sada mi se plače, jer sam se izgleda zaljubila, U KURAAAAAAAC!!!!!!!!!!!! Naravno samo je iskulirao sve.... I šta ja sada, koji kurac da radim, ŠTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA U KURAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. pošalji mu sms da se ne zajebava, da javi ako oće da se vidi a ako neće onda nek ide i čačka taban.

    šta kurac da te tu drži u neizvesnotsti kada već ne zna da se ponaša!

  3. Jbte ja mislio Scooby muško...

  4. Objasni njemu kao sto si nama.

  5. a nemam pojma, mislim, ja bih se realno smorila da dobijem takvu poruku, i naravno da ne bih želela da komuniciram sa njim, ali opet da mi je stalo, ono iskulirala bih verovatno... ne znam ni da li da mu šaljem išta, biće mi još gore ako me oladi, nisam pametna....

  6. Kilo pičke rešava sve probleme.

  7. ideš u pogrešnom smeru

    ako te ne voli kao budalu onda te boli kurac. a ako ga nije bio blam da rakija sa alkoholičarkom nema šta da ga bude blam i dalje. e sad ako ti je stalo i ako si faca nazovi ga a ako oćeš da se femkaš ne znam koji si kurac i postovala na ovoj temi

    nja nja nja forice ostavi za karike.com

  8. da mu bacim ovaj post na msn, a? =)))

  9. Тек си се сјебала ако је на Вуки и ово чита. ЛОЛ

  10. Šalji mu bilo gde. NEma smisla da čekaš. Lepo vidiš, ako neće tražiš novo meso i aj zdravo. Ako je tvoj broj obradovaće ti se pa makar smrdela na kulenje. Kapiraš?

  11. Puštaj, nemaš šta izgubiti. Samo odradi print skrin ako bude neki fejl pa da se smejemo lolo

  12. pa sačekaj lika malo... i vi žene, sve oćete odmah i sad. budi malo tolerantnija. da oće da te kara i da te šutne samo, ne bi ti njega jurila nego on tebe tako da mu možda samo treba malo vremena da razmisli o nečemu, ti možda bolje zna šta je.. a ako i to ne upali, reci mu da je' govna i prevari ga sa mnom ili carom, ja još malo imam 18 godina pa možeš da me jebeš!!!! :D

  13. ma ne smrdim na kulenje, a i imam velike sesi... lololol zovem ga sutra pa šta bude, ustvari poslacu mu poruku odma pa neka je vidi kada se probudi....

  14. tako je skubi du, ako neće velike sise onda je čkapi!

  15. caro tebi ima da kuka ako je šutne!!! treba momku vremena da se malo sredi a ti je teraš da ga siluje lololo

  16. da caro, tebi ću da kukam, samo da znaš, i možda ćeš morati da odrađuješ!!! lol

  17. To sto kaze Carina. Ako nisi spremna da ga vikas po svaku cenu, sve i da te oladi, jebes ti to.

  18. treba momku vremena da se malo sredi a ti je teraš da ga siluje lololo

    Pa ne priprema se za svadbu da mu treba psihološka priprema. Ma daj, kakav je to tip koji nije spreman za devojku. GOvno, eto kakav! ollolololo

    i možda ćeš morati da odrađuješ!!! lol

    Prvo lajk na sve defke tek onda o nekom seksu možemo da razgovaramo!

  19. baš sam tužna, jbt, nisam ovo očekivala... mislila sam da sam supergirl, ali sam đoka mlitava.......

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.